Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A túlzott ragaszkodás megöli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlzott ragaszkodás megöli a szerelmet?

Figyelt kérdés
Eddig mindegyik párkapcsolatom azért ment tönkre mert túlságosan is ragaszkodó tipus vagyok. Miért nem szeretik a mai fiúk ha egy lány nagyon ragaszkodik hozzájuk? Ezt nem úgy kell érteni hogy nem hagyom levegőt venni nem hagyok neki magán életet. Én szeretem ha a párom sokat foglalkozik velem babusgat ölelget amikor csak van ideje. Miért nem tudják ezt értékelni? A ragaszkodás öli meg a szerelmet? Én mindig is ilyen voltam hamar szerelembe estem és oda voltam a páromért. Mindig ugyanezeket a hibákat követem el. Nem tudom mit tegyek. Hogy tudnám elengedni ez a túlzott ragaszkodást?
2017. máj. 9. 06:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológus tudna segíteni.
2017. máj. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :( és nálunk is okoz ez vitàt, mert ha már valamiért nem szeretget úgy, azt vonom le hogy már nem is szeret annyira és valami gond van... :/ nálatok hogyan jelentkezik ez mint probléma ?
2017. máj. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Olyat kell találni, aki ezt szereti. Nálam, a lányok nem szerették a napi sok ölelést, össze bújva filmezni, stb.

Végül, megtaláltam, aki szereti.

2017. máj. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
42%
Szeretethiányod van, ami a szüleiddel való kapcsolatra vezethető vissza. Milyen a kapcsolatod a szüleiddel? Gondolom nem a legjobb és nem törődnek veled sokat.
2017. máj. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Mindig is szeretethiányos voltam. Soha nem kaptam meg egyik páromtól se azt a törődést amit igényeltem volna. Azt mondja a mostani párom is rám hogy olyan vagyok mint egy gyerek mert azt akarom hogy foglalkozzanak velem mindig. A családi körülményeim nagyon rosszak voltak. Édesapám alkoholista volt és rossz életünk volt mellette. Anyámat is mindig verte. De ő már meghalt. Lehet ez miatt vagyok én is ilyen.
2017. máj. 9. 07:33
 6/34 A kérdező kommentje:
Mármint apám halt meg. Anyum szerencsére él. Őt imádom mindig megadott a gyerekeinek mindent.
2017. máj. 9. 07:35
 7/34 anonim ***** válasza:

a kapcsolatot megmérgezheti igen

üdv a klubban :D mondjuk én már megjavultam szerencsére :)


kicsit meg kellene ismerned magadat és megtudnod, hogy mire is van igazán szükséged!

az eddigi kapcsolataidból milyen tanulságot szűrtél le?


24F

2017. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
nem volt sok párkapcsolatom az első tartott legtovább több mint 3 évig. Mindig is félénk voltam a pasik terén nehezen ismerkedtem soha nem jártam szórakozni se. Ezért az internetre folyamodtam ott ismerkedtem mindig. Az elsőnél az volt a legnagyobb probléma,hogy nem adtam magam oda neki és ebből jöttek a viták. Miatta lettem pánikbeteg amire gyógyszert is kellett szednem. Nagyon sokat veszekedtünk lelkileg kikészültem és azóta vagyok ilyen megkeseredett meg agresszív. Mert sajnos az vagyok :( főleg akkor jön ez elő nálam ha nem foglalkoznak velem úgy ahogy kell. Nem tudom szó nélkül hagyni meg elvárom,hogy foglalkozzon velem a párom nagyon sokat. Mindegyik fiúm azért hagyott el mert futottam utánuk hamar megszerettem mindegyiket.
2017. máj. 9. 07:48
 9/34 Költőnő? ***** válasza:
100%
Akkor talán azon kellene dolgoznod, hogy a gyermekkori sérülések miatti rossz működést kijavítsd. Ok-okozat.
2017. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

kellene egy kis önuralom!


ha érdekel a téma, olvass utána az 5 szeretetnyelvnek

fontos, hogy megértsd, hogy ami neked annyira fontos, a másiknak lehet kevésbé, sőt lehet te nem is a megfelelő módon fejezed ki a szeretetedet felé!


én még tini koromban az első kapcsolatomat (akkor szerelmes voltam) hasonló módon fojtottam meg

túl ragaszkodó voltam és túl sokat ölelgettem...

meg kell tanulnod uralkodni magadon, elfoglalni magadat és nem a másiktól függeni, ráakaszkodni!


24F

2017. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!