Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom néha olyan mint egy 6 éves kisgyerek?

Figyelt kérdés

Igaz van hogy néha tök jól elvagyunk a maga 6 éves szintjén:)de néha nem jó!Szemcseppet használ és a csöpiknél hisztizik hogy nem akar csöpit!

a multkor direkt leöntött málnalével:S

igaz nem tudok rá haragudni mert nagyon szeretem!

van mikor tud a korának megfeleő(17)módon viselkedni de nem mindig és nem akarom teljesen a gyereket kinevelni belőle mert van mikor tök jól elhülyülök vele!volt már 17 éves barátom aki agyilag kb egy 26 éves pasira hasonlított!a mostani barátomat nagyon szeretem de elég soxor nagyon gyerekes! én most 15 leszek!kérlek segítsen aki tud!Előre is köszi!


2008. júl. 16. 09:48
 1/6 anonim válasza:
100%
En is ebben a helyzetben voltam.Semmit nem tudtam vele megbeszelni mert mindig mindent elhülyült...neha mi is elhülyültunk az o 6 eves szintjen de aztan mondtam neki hogy szeretnem ha kicsit komolyabb lenne persze a gyerekes enjet azt ne veszitse el...mondtam neki h nekem fontos h meg tudjunk beszelni bizonyos dolgokat...fura volt de megertette...persze utana is hulyult(meg de csak a maga idejeben)de mindent meg tudtunk beszelni es meghalgatott.szerintem beszelj vele monnd el hogy neked azert szukseget van a felnott enjere is
2008. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele.Mondd el neki,hogy nagyon szereted őt,de szeretnéd,ha bizonyos helyzetekben,dolgokban felnőttként viselkedne.Ettől még a gyerekes énjét nem kell elhagynia,csak amikor pl.olyan helyzet van, akkor legyen picit komolyabb.
2008. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszike a segitségeket:)
2008. júl. 16. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is figyelmeztesd, mint a barátnője, hogy legyen egy kicsit komolyabb egyes dolgokban. Elvileg fogsz rá hatni.
2008. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Pelenkázd be :D
2008. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Libero vagy Pampers?
2008. júl. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!