Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 20 eves lány lehet igazábo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 eves lány lehet igazábol szerelmes?

Figyelt kérdés
5 honapja vok együt a barätommal, de 2 hete kimentem külföldre rokonokhoz. Amikor otthon voltam mindig vele akartam lenni, es most h mär 2 hete nem lättam (es meg van 1 het a kiruccanäsbol) es nagyon hiänyzik. Interneten tartjuk a kapcsolatot, es beszelni is szoktunk telcsin de nem eleg. Lehet ez igazi szerelem??????????
2008. júl. 15. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze h lehet. De konkrétan ezt csak te tudhatod, hiszen te érzed :)
2008. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem igazán értem, hogy ennek mi köze a korodhoz :)

egyébként - igen

2008. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy 20 évesen lehetsz szerelmes ennyire. Még fiatalabb korban is! Azt az egy hetet már biztos kibírod, ha hazaérsz nagyon jó lesz majd látni a barátod :-)
2008. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az bisztos:D
2008. júl. 15. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:
jóhogy szerelem, akkor nem lenne szerelem, ha örülnél hogy nem látod nap mint nap az arcát... de ahogy leírod úgy néz ki, hogy alig várod hogy újból találkozzatok... tarts ki
2008. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D
2008. júl. 15. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehet, még fiatalabb korába is, ez nem korfüggő :)
2008. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a kóról függ hogy mikor lehetsz szerelmes...lehet ez igazi szerelem!
2008. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!