Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy hárpiának néz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy hárpiának néz. Mit tehetek, hogy visszacsináljam a dolgokat?

Figyelt kérdés
Régen nagyon féltékeny voltam, meg sokszor beleszóltam a dolgaiba (mert nem osztott meg velem semmit), soha nem tudtam pontosan mit tanul, mit csinál, úgy kell mindent kihúzni. Minden szavamon átlát és rájött hogy vannak dolgok amit hátsó szándékkal akartam kiforgatni belöle, de ö ismeri az embereket jól. Most ott vagyunk hogy minden szavamon fintorog, meg minden gyanús neki. Èn nem tudom mit tehetek, már nem szerethet? Néha mintha kutya lennék úgy beszél velem és ha meg merem kérdezni mi a baja akkor...
2008. júl. 14. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor...mi???
2008. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor további veszekedésbe kezd és még bunkóbb lesz.
2008. júl. 14. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy elcseszted ez mar haladas....visszacsinalni?Hmmm az nem fog menni.

Szerelem meg ragaszkodas szep dolog...de szerinted hova vezet egy kapcsolat amikor az egyik fel csak fintorog es bunkozik?

Epp eleg neked a tudat, hogy elcseszted o meg ezt tetezi. Szoval a legkozelebbi kapcsolatodba igyekezz ne kontrollalni...

2008. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat féltékenykedtél, és gondolom mindenből nagy dolgot csináltál ezért nem avatott be a dolgokba... tapasztalat. Minden esetre így már csak emésztitek egymást, mivel visszaút nem nagyon van. És ne hagyd h úgy bánjon veled. Köv. kapcsolatodban hagy nagyobb teret a másiknak.
2008. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de tudom, hogy szeret, mert nem mindig ilyen.Lehetséges, hogy tiszta lappal induljon az ember?
2008. júl. 14. 16:17
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és azt meg kell beszélni, hogy most jö a tiszta lap, vagy azt csak éreztetn kell?
2008. júl. 14. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg mindenképp.
2008. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!