Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem én kellemetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem én kellemetlenül magamat mikor nekem okoztak fájdalmat?

Figyelt kérdés
18 múltam még nem mondanám magam felnőttnek mert még sok midnent nem tapasztaltam meg úgyérzem...!lehet hogy gyerekes lesz a sztori de engem ez nagyon felkavart.szalagavtóm előtt már összejöttem a abrátommal akivel osztálytársak voltaunk(azóta is 1ütt vagyunk).nos az 1ik barátnőm táncolt vele és nem volt hajlandó velem cserélni.én pedig azzal a fiúval táncoltam aki életem nagy csalódása volt és nem akartam vele táncolni de ezt már rég megbeszéltük.semmi nem hatott rá tehát ígyis táncoltunk.életem legrosszabb napját köszönhetem annak a lánynak.de mégis megbocsájtottam neki.valamelyik nap észrevettem hogy letörölt msnről.van 1 másik címem aról nem törölt és megkérdeztem tőle h miért van ez...azt mondta h úgy érzi h haragszok rá...ami így is volt sokáig de túl léptem rajta(nem szeretek nagyon haragban lenni senkivel se)érettségim is most volt tehát teljes zűrzavar:Dmióta értek nagy csalódások teljesen bezárkóztam és így hogy vége lett a sulinak elgondolkoztam hogy miért nem jó ez.rájöttem hogy szinte senkim nincs.vis közeli barátaim nem sok.ezekből a csalódásokból adódóan nem engedtem senkit közel magamhoz és érzékenyen reaglátam midnenre.nos visszatérve...azóta én megnyitottam az illető lányt msnen hogy megbeszéljem vele miért törölt mert meglepődtem rajta.most voltunk 1ütt nyaralni 3 napot és sztem egész jól elvoltunk.de azt is tudni kell a lányról hogy a barátomat az ő úgymond legjobb barátjának tekinti a fiúk közül...és néha felmerült bennem a féltékenység.bár barátomban megbízok én a lányra voltam féltékeny hogy majd behálózza vagy vmi.ezek történtek után mégis én érzem magam kellemetlenül.nem tudok rájönni hogy miért van ez.bocsi ha kicsit zagyva lett a szövegem.valaki írjon erre normálisat!!idióták kíméljenek légyszi:)
2008. júl. 14. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem van a drága barátnédnek egy úgynevezett "idióta hülyepicsa" szindrómája ami néha előjön. Ilyenkor ott kell hagyni a fenébe. Ha egy fikarcnyi bizonyítékod is van arra, hogy a barátoddal próbál kavarni, akkor pedig karmold szét az agyát. Ennyi az egész
2008. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez lesz:Dköszi a választ:D
2008. júl. 14. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!