Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem ő csak vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem ő csak vonzódik hozzám de felizgattam és nagyon kívántuk egymást mikor következőnek átjön lefeküdhetek vele?

Figyelt kérdés
Szűzek vagyunk és kívánjuk egymást én szerelmes vagyok belé ő csak vonzódik hozzám de őrülten felizgultunk.
2008. júl. 13. 18:46
 1/6 anonim válasza:
53%

ha kívánjátok egymást miért ne?

a csillagjegyek meg hogy jönnek ide?

2008. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
dugni jó!
2008. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A csillagjegyes vicc nagyon beteg volt, én is egyből erre asszociáltam :D


Tegyétek meg nyugodtan, bár attól függ,hány évesek vagytok :)

2008. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 leszek 9 nap mulva és kb akkora tervezzük..:D
2008. júl. 13. 20:16
 5/6 anonim válasza:
Nyugodtan tegyétek meg, de ha még szüzek vagytok, akkor az első alkalmat tegyétek emlékezetessé!:)
2008. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát sztem meg k.rvára nem kéne egy olyan pasival töltened az első alkalmat, akinek csak a segged tetszik...ha nem szeret, akkor felejtsd el...össze fogtok járni dugni, te meg majd loholhatsz utána...ribanc lesz belőled ha ilyen lesz az első...és 15 éves vagy basszus...iszonyat gáz...

az első alkalom megpecsételi a többi kapcsolatodat...és nem szeret basszus!! már az csoda h eszedbe jutott...

2008. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!