Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi rendes, normális férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rendes, normális férfi van manapság?

Figyelt kérdés

Egy hete szakítottam a párommal, és nem szeretném, hogy a férfiak csak kihasználjanak, mert úgy érzem, rendes lány vagyok és ezt nem érdemelném.

Mennyire lehet manapság normális férfit találni?

Vannak még ilyenek?


2008. júl. 13. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Egy, egészen biztosan!:)
2008. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg van ... hidd el csak rossz helyen keresed őket
2008. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem szakítás után ne keresd görcsösen az igazit,bulizz,élj!aztán majd eljön a nagy Ő!!!!!
2008. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem bulikban elég kicsi rá az esély, hogy normális pasira akadsz.

Én legalábbis azért nem szoktam bulikba járni, mert ott nem találok "normális" lányokat :)

2008. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem, még nem keresem, csak olyan férfit akarok majd magamnak, akiben megbízhatok és lehet rá alapozni.

Szerintem olyan 27 év fölttit kell keresnem, azokmak már talán beért az eszük... :)

2008. júl. 13. 17:58
 6/17 anonim ***** válasza:

Az életkor nem garancia semmire. 27 év fölött tapasztaltabbak és ravaszabbak, ez sem biztos, hogy jó a te szempontodból.

Amúgy mennyi idős vagy?

2008. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
az én pasim rendes normális! de nem eladó:)
2008. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Azt,hogy mennyi nem tudom,de biztos van.Pl. én:-)Szóval az eddigi barátnőim szerint rendes voltam velük,csak az a gond,hogy ezzel visszaéltek sokan.Én 27 vagyok,de nem hiszem,hogy ez kortól függene.Inkább az emberek természetétől.
2008. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
egy, Én
2008. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A férfiak olyanok, mint a parkolók: Minden normális foglalt. Ha találsz egy szabadot, az vagy kicsi, vagy fizetős, vagy rokkant:P Na de komolyra fordítva a szöt, sztem lehet még találni, szerencse is kell hozzá.
2008. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!