Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőmmel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőmmel az alább leírt helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 3 hónapja nem voltunk együtt, mivel mindketten kollégisták vagyunk, a nyarat pedig nem tölthetjük együtt a szülei miatt. Ma MSN-en beszélgettünk (így tudjuk tartani a kapcsolatot, mert ő Szlovákiában él, én pedig Magyarországon) és kijelentette, hogy ő nem kívánja a szexet, és szeretné, ha egy picit abbahagynánk. Úgy érzi, korán kezdte (15,5 éves volt, velem vesztette el).


Már egy éve vagyunk együtt. Kérlek segítsetek, mit tehetek... És azt is kijelentette, hogy ezentúl legyünk láthatatlanok a suliban és a kollégiumban is. Mi történt? Szégyell vagy mi??


2008. júl. 11. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nemlehet hogy van neki valaki más?
2008. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy ő beszélt valakivel rólatok és az tanácsolta ezt neki,hogy most egy ideig így legyetek?Vagy nem lehet,hogy megismerkedett valakivel a nyáron?
2008. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
igaza van, tényleg korán kezdte. szerintem hagyj neki egy kis időt, neki máshogy megy, mint neked. tartsd tiszteletben a kérését.
2008. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdte, azon nem segít, ha abbahagyta, és nem korai a 15 év, nekem első 13 volt és én sem voltam öreg :)
2008. júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat...


Kétlem, hogy beszélt valakivel, szerintem csupán átgondolta a helyzetet... A kapcsolatunk elég hevesen kezdődött, három hónap és fél hónap után elveszítette velem a szüzességét, nem bánta meg, hogy korán kezdte.


Egyébiránt elég felnőttes, komoly lány, tehát nem hinném, hogy van másvalakije. Mindent megosztunk egymással, és kétlem, hogy nem szólt volna, ha valami problémája van velem.


Mindenkinek köszönöm a válaszát, picit lenyugodtam azóta, hogy tegnap kiírtam ezt a kérdést. Frissiben sokkal tragikusabbnak fogtam fel az egész problémát.


Várom a további válaszokat :)

2008. júl. 12. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtőbb nőnek nem kell olyan sok szex mint a pasiknak, megvannak nélküle, és mivel fiatal, szerintem ez rá méginkább igaz, szóval ezért írhatta, de ha együtt vagytok és élvezi hogy simagatod meg minden akkor megjöhet a kedve hozzá. A lényeg hogy ne firtasd ezt a dolgot, ne erőszakoskodj, ne erőltesd, hogy nehogy azt érezze hogy csak erre kellesz neki. Ha együtt vagytok akkor sem a szex legyen a központban, de attól még csókolhatod, simizheted és ha szükséges meg is mondhatod neki hogy nem akarsz feltétlen szexelni, csak kényeztetni szeretnéd, így szerintem elengedi magát, megbízik benned és majd ő mondja hogy szeretné. Gondolom ez egy pasinak nehéz lehet, pláne hogy nem is találkoztok sűrűn, d elegyél türelmes ha szereted.
2008. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszadónak:


Köszönöm a válaszod.

Én sem vagyok ám szexmániás, még ha valamely mondatom alapján annak is tűntem, csak picit fura volt hallani tőle ezt, tanácstalan voltam, hozzátok fordultam :)

Nálunk nem volt sohasem középpontban a szex (részben az ő zsenge kora miatt sem, és alkalom is alig volt rá...) Lehet, hogy a nyári nagy egyedüllétben gondolta csak ezt, szeptembertől megjön hozzá a kedve :)


Tanév közben minden nap együtt vagyunk, egy kollégiumban élünk, majd' az egész napot együtt töltjük tanítási időn kívül, nem mondható el rólunk, hogy keveset vagyunk együtt és ne ismernénk egymást.


Képzeld csak el, hogy ha tíz hónapig együtt élsz a pároddal, akkor elég behatóan megismered :)

2008. júl. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!