Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a barátnőmmel szeretkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátnőmmel szeretkeztünk, és mikor elmentem, fingottam (de nem is éreztem hogy kéne csak jött). Ezekután hogy kerüljek a szeme elé?

Figyelt kérdés
nagyon rosszul éreztem magam ezután, habár a bnőm "poénként" fogta fel, de akkor is, nagyon kellemetlen.
2008. júl. 11. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
a barátom naponta 10szer fingik, mikor vele vagyok egyedül... eleinte fura volt, de igazából semmi jelentőssége, ha belegondolsz... mikor tüsszenetened kell, nekem az kb ughyanilyen.. persze társaságban nem illik, az oké, de ha ketten vagytok, miért ne... a barátom sem egy tuskó, szal nem azért csinálja, csak előtttem nincsen tzakargatnivalója.. hát ennyi.. ha a barátnőd ezen nem kadt fenn, sztem hagyd a dolgot, lépj túl rajta... nem gáz:D
2008. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
"nem gáz" :) szóvicc tudtom nélkül..:)
2008. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
nálunk is természetes dolog ez. Ha nincs titkotok egymás előtt, megbíztok egymásban, ez sem lehet olyan nagy ügy akkor. Hisz emberből vagytok, tök normális dolog.
2008. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Persze alap, simán lehet kuffantani a másik előtt. Szerintem.
2008. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazából nem is maga az a kellemetlen hogy fingottam, hanem hogy pont szex közben...
2008. júl. 11. 12:25
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem gáz inkább vicces :D

Ha az én barátom cinálná biztos elnevettem volna magamat de tényleg nem gáz.Természetes dolog és nyugodtan találkozhatsz a barátnőddel

2008. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Juujj..1x már velünk is volt ugyanilyen...:D Mi is épp 'akcióztunk' és egyszer a barátom hirtelen durrantott egyet..nagyon kínos volt neki, de engem nem zavart, vagyis inkább csak vicces volt ez az egész.Nekem legalábbis...:D:DNem akartam mégjobban zavarba hozni, azzal hogy hangosan nevetek, inkább csak vigyorogtam,de alig bírtam megállni..:D 11hónapja vagyunk együtt, és csodálkozom egy kicsit, hogy nem vált szokásává...vagyis ez igy hülyén hangzik, de egymás elött soha nem szoktunk..neki volt már alvás közben 1x-2x véletlenül,d e hát ez van.:)Engem nem zavarna, eleinte biztos fura lenne, de szerintem nem probléma...Nyugi, a barátnőd is szerintem poénra vette, és már lehet el is felejtette...ne aggódj ez miatt.:):)
2008. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Jajjjj, halálra röhögtem magam! Ez nagyon jóóóóó!

Egyébként tényleg nem gáz, ha régóta együtt vagytok, még poénnak is jó, én is biztos nevettem volna egy sort!

Nekem is volt már olyan, hogy pukiztam szex közben, de előre éreztem és addig félretoltam a popómat, aztán folyt. tovább.

Emberek vagyunk, és még a sztárok is finganak.

Lépj túl rajta, semmi gáz! :)

2008. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan ez az, természetes dolog ha valaki fingik nehogy már ebből csinálj ügyet, és hidd el a barátnőd is fingik eleget még ha ott vagy is csak nem hallod max. Én spec jót röhögnék ha a csajom megeresztene egy embereset, mert most mi van akkor na?! Meg ha nem prűd a csajod akkor tényleg csak poénra veszi!
2008. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez természetes dolog. Ugyanúgy Ő is szokott.

És inkább az jöjjön ki, mint a körzeti orvos nem igaz?! :)))

2008. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!