Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok? Ribancság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Ribancság ez? Mit tegyek h. ne kivánjam már?

Figyelt kérdés
Van egy srác már két éve oda vagyok érte régebben kevertünkXDXD...De konkrétan nem volt aktus.Azota meg romlott a viszonyunk,csunyán alázott 1 évig..Mert ragaszkodtam ö nem akarta,ezért.De még mindig elmondhatatlanul kivánom.Egyszer küldtem neki egy lényegre törö smst h. jo lenne vele sexelni-csak durva szavakkal)Ő erre azt mondta h. ugy viselkedek mint egy k...Meg h. nem nnéz annak de nézhetne.SENKIvel nem voltam még ilyen gátlástalan és örült mint vele szemben.2 évig szerettem.(De mind végig tudta mit akarok töle..csak nem élt vele.:(Még mai napig örülten kivánom de ö rám se hederit már nem hiv fel sose:(:(
2008. júl. 10. 23:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és legutobbb csunyán elküldtem szidtam..H. hagyjon békén meg ne küldjön rám senkit se..Nagyon rossz volt elküldeni mert még hiányzik:(
2008. júl. 10. 23:28
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerű: ha kurvaként viselkedsz akkor nehogy már csodálkozz hogy annak is néznek! Csak egy könnyűvérű ribanc ajánlkozik fel ilyen közönségesen. Van még mit tanulnod asszem...
2008. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
én probáltam finoman is..csak valami elszakadt..:)
2008. júl. 10. 23:36
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem most vonulj kicsit háttérbe és várj. Ha eljött a te pillanatod és úgy érzed h van még értelme, lépj fel mint egy igazi nő és csábíts el újra.Flörtölgess. De ne légy rámenős, csak nőiesen, szolidan h vegye a lapot. És ha bejössz még neki, akkor lépni fog. Szerintem.
2008. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
De ha vmi elszakadt meg elromlott, akkor biztos kell azt erőltetni? Más pasi a láthatáron?
2008. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Elszakadt-hogy már nem birom nélküle h. nem ér hozzám az önkontroll szünt meg..aztért irtam durván neki mit akarnék...
2008. júl. 10. 23:41
 7/20 A kérdező kommentje:
utána megbántam hogy ezt irtam neki már késö volt..:(
2008. júl. 10. 23:43
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha így viselkedtél,mit vártál,most öszintén.Nála úgy látszik,ez a stílus nem jött be.Próbálj meg kicsit visszavenni ebből a viselkedésből,és akkor talán komolyabban fog(nak)téged venni.Máskor meg inkább gondold át 10x is,hogy mit írsz és azt hogyan neki vagy másnak.
2008. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Hány évesek vagytok? Jó lenne azt is tudni.
2008. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ö 21 én 20
2008. júl. 11. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!