Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne kitalalni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne kitalalni, hogy a legjobb legyen?

Figyelt kérdés
Majdnem egyeves kapcsolat...vegzosok vagyunk...Most jon az a resz amikor eldontottuk ki mit szeretne kezdeni a tovabbiakban magaval...O orvosira megy (150km) en meg itthon szeretnek maradni tanitani, kozben meg egyetemet is vegezni...Miota egyutt vagyunk minden nap talalkozunk, tehat nagyon megszoktuk h barmikor szuksegunk van egymasra ott vagyunk...Nem tudjuk megoldani azt h en ott tanitsak ahol o egyetemista lesz, mert nincs penz fizetni a rezsit...Itt nem is arrol van szo h nem birnek ki 3-4 evet, de 6-8 evrol van szo...addig tehat nagyon nemlehet szo se eskuvorol sem semmi komolyabb lepesrol...es nemnagyon tudom elkepzeli h 25-26 eves koromban nem lehetek egyutt a "majdani volegenyemmel" mert o egyetemen van...Borzaszto lesz 8 evig heti 1 alkalommal talalkozni...mas megoldast pedig nem nagyon talaltunk eddig...kicsit elvagyok keseredve:( szerintetek mi legyen?
2008. júl. 10. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Először nehéz lesz az biztos. Barátnőm is épp így volt a párjával, csak náluk gimi és a srác koleszos volt. Csak hétvégén taliztak. De kibirták/ják és el is jegyezték egymást. Fel a fejjel! Kitartás!
2008. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az elottem szolo jol beszel. en ket evvel hamarabb fejeztem be az egyetemet mint a baratnom, de megvartuk egymast, most nyaron nincs menekves! :D eljegyzem s vegre osszekoltozunk. mar alig varom:)
2008. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!