Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a barátomat egy kis romantikára?

Figyelt kérdés

Azt hallottam h a pasiknak nem érdemes célozgatni, mivel úgy sem értenék. Na most az enyém néha még azt sem veszi-v nem akarja- amit konkrétan kimondok.

Hogy tudnék neki kedvet csinálni egy kis romantikához? Nem kell nekem vmi csöpögős hűhó, elég lenne vmi aprócska gesztus. Vagy hogy pl. eljárjunk kettesben nagyritkán egy kávézóba. Vagy erről is nekem kéne gondoskodni?


2008. júl. 10. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen nem csak Neked kellene gondolkodni! Nem bírnám elképzelni, hogy ezen csak én törjem a fejem. Talán az lenne a legjobb, ha közösen találnátok ki egy jó kis programot.Olyat találni,ami mindkettőtöknek teszik, jól érzitek magatokat. Szerintem ez hangulattól is függ! Ezért fontos, hogy tudasd a másikkal, mihez van kedved, és ő is! Talán így könnyebb lesz! Sok sikert!
2008. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én 5 éves kapcsolatom ezért ment tönkre. Mert nem ismerte ezt a fogalmat, hogy romantika. Én sem csillagokat kértem. Csak hogy néha menjünk el valahová. De mint aki meg sem hallotta. És képzeld, csak akkor kezdett ugrálni, amikor már érezte, hogy részemről a dolognak hamarosan vége. Akkor pedig késő. úgyhogy valahogy ébreszd rá, hogy ez így nem mehet soká.
2008. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!