Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fium tobb ezer kmre lakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fium tobb ezer kmre lakik tolem, es dolgozik, neki kene most kijonnie hozzam, de dolgozik, es nem hagyhatja a munkajat ott csak ugy, en meg nem birom ki nelkule! Most mi legyen? Vagy hogy?

Figyelt kérdés
azt mondta hogy csak augusztus 23an tudna jonni,de nekem a suli meg mar 5nappal utana kezdodne,es nem akarom hogy 5napra kidobjon annyi penzt repulore...mondtam neki hogy ha iden nem tudunk talalkozni augusztus 20-ig szakitani fogok,mert mar nem birom idegileg!!! mit csinaljak??? most ilyenkor mi a teendo??
2008. júl. 10. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Nem kellett volna belemenni egy távkapcsolatba, mert előre tudni lehetett, hogy ez lesz a vége.

Mindkettőtöknek csak fájdalmat okoz.

2008. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hat koszi...erre mostmar valahogy en is rajottem...de az idot nem lehet visszaforditani.es mar azt se lehet mondani,hogy nem szeretlek...
2008. júl. 10. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

en valahogy sosem ertettem azokat a parokat sem akik ugy dontottek h inkabb orokre egymas nelkul, mert "nem birom hosszabb ideig nelkuled" vagyis nem is egy baratnommel szakitott a baratja egyetem elott h "bocsi nem fogom birni nelkuled legyen vege!" hat h a bubanatos fenebe??? annyira szeretlek h legyen vege????? ezt azert nem ertem...valaki okos magyarazza el...

Te h mondod azt h augusztus 20 ig ha nem talalkoztok akkor szakitassz? 21-en mar nem fogod szeretni??? s miaz h repulore nem akarod h koltson, de ha nem kolt akkor szakitassz vele? azert ez nekem meredek...

Szereted ezt a sracot vagy keresed a kifogasokat? mert nekem nagyon ugy tunik...

2008. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd arról az oldaláról a dolgot, hogy ez ha még nem is működik Nektek, tapasztalatnak mindenképp tanulságos. Nem mindenki elég rugalmas egy távkapcsolathoz, és mivel közben változnak az érzések, a távolság nő, egyre nehezebb mindkét fél számára. Azt tudnám javasolni neked, ha már az idegileg sem bírod, akkor ne várd meg az aug.20-át. Minél hamarabb ismered fel, hogy ez nem működik, annál kevésbé sérülsz. A fájdalmat nem tudod elkerülni, a hiányt nem lehet eltűrni,elviselni hónapokon át,hiszen az még mélyebbre visz. Kitartást, önfegyelmet és sok-sok erőt kívánok Neked!
2008. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ha úgy érzed, hogy bírod még akkor folytasd. Az az 5nap azért elég hosszú, és végre beteljesedhetne kicsit ez a szerelem. Addig pedig ismerkedj, nyílj ki a világ felé és előbb-utóbb te magad jössz majd rá a megoldásra. Ha akarod még ezt az egészet, próbáld pozitívan nézni, ha nem, akkor tudod mi a helyzet...
2008. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

DE ha meg nincsenek együtt, akkor meg azért szenved... így van egy kis remény.

Ennek ellenére ördögi kőr.

De ez csak az én véleményem

2008. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dolgozz te is a nyári szünetben, és látogasd meg. Addig se azon rágódsz, hogy miért is nincs veled, ha szerinted veled kellene lennie.

Az meg legyen az ő döntése, hogy hány napra jön, jön-e, és el tudja-e foglalni magát, míg te iskolában vagy.

Az ilyen határidőkkel meg annyit érsz el, hogy ő előbb szakít. És ha azt mondja, októberben jön, akkor nem szakítasz, bár még öt szabadnapotok se lesz együtt?

2008. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nah most az van,hogy mondtam neki hogy julius 15- augusztus 6 ig van jegy eleg olcson.azt mondta hogy 2honapot beszelt meg a fönöklvel,hogy annyit fog ledolgozni.de az a ket honap augusztus vegen jarna le.de az nekem meg nem lenne jo,mert ha mondjuk kijönne 23-án ugye a suli 30-án kezdödik nekem,és akkor lenne egy hetünk,és elmenne...az nem lenne jo mert nem birnám hogy a barátom elmente utan rögtön suliba kéne menjek,kisirt szemekkel,öszetört szivvel.... azért mondtam hogy ha 20áig nem jön ki szakitok,mert mar nagyon elegem vana várásbol.megértettem hogy lekell dolgoznia a 2 honapot,de nem jött ki sehogyse hogy hogy lenne jo,beszéltem vele,anyummal mindenkivel,és arra jutottunk,hogy akkor kijön augusztus 23án vagy amikor neki jol esik,és mivel neki csak szeptember 15-én kezdödik a suli ezért maradhat mondjuk 10éig és akkor lehetünk egy hetet suli kezdése elött és még suli közben is,és igy nem lessz nehéz elkezdeni a sulit,neki meg lessz pénze,és mindenki happy blablabla...:D köszönöm kérdeseiteket meg mindent,már csak megkell venni a jegyet neki és a többi a kettönk dolga:P még egyszer köszi nektek!
2008. júl. 11. 11:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! En es a parom is tobb ezer kilometerre vagyunk/voltunk egymastol 8 honapig. Kulfoldon dolgozott en meg Budapesten jartam egyetemre. Most o Budapesten van, en pedig Londonban. Szoval a mi esetunk se konnyu, de ha minden igaz, szept~ben talalkozunk vegre :) Baromi nehez voltak ezek a honapok, de mar latom a kulonlet veget. Kitartast kivanok nektek, amint latod a mi peldankbol is, erdemes varni! Ha Te ugy erzed, hogy megeri varni ra, akkor tedd azt. En igy dontottem es nem bantam meg!
2008. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!