Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek, ha bár azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, ha bár azt mondja, szeret, (és el is hiszem neki, mert érzem. Ez biztos) mégis más nőkkel találkozgat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és ez a sokadik. Mindig azt mondja, hogy megbánta, és hogy soha többé nem fordul elő, még is mindig kiderül egy újabb, és egy újabb. Azt mondja, flörtölésen kívül semmi más nem szokott történni.

De nekem már ebből elegem van.


2008. júl. 10. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele és állítsd válaszút elé... Adj neki ultimátumot neked ezt nem kell elviselned! Vagy flörtölgessen tovább és mondjon le a komoly kapcsolatról, vagy legyen veled 100%-osan ez 3 év után elvárható szerintem!!
2008. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem az elso perctol elvarhato az h mas nokkel ne flortolgessen, nemhogy a harmadik ev utan...Legyen egy kis buszkeseg benned!!! allj ki magad mellett. ha elnezed neki most es holnap es holnaputan...esze agamban sem lesz megvaltozni. Minek? majd haamegy kiderul es kibekultok...o pedig kezdi elolrol...es te eszre sem veszed es folyton (akarmennyire nem tettszik) atnez rajtad...es elfelejti (ha rovod idore is) h mit is erez irantad...Nem mondom h nem szeret, a maga modjan biztosan...de gondolj bele egy forditott esetben, o is elviselne neked?

allj ki magad mellett es mondd meg ha igy folytattja ennyi volt. es ne aggodj talalsz nala kulonbet, ha o nem becsul meg elegge...

Vagy segithet egy nagyon oszinte komoly beszelgetes...mondd el neki h mennyire bant h ezt csinalja veled...Udv

2008. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írod,hogy 3 éve vagytok együtt,és hogy ez már a sokadik ilyen eset.Már a legelején mikor az elsőt megtudtad,nem kellett volna elnézned ezt.Ha veled van,ne legyen más nőkkel.Bár,ha valaki szeret valakit,akkor nem is értem,hogy tud ilyet csinálni.Közben mikor más nőkkel találkozott nem volt lelkiismeret furdalása,csak utána?Mivel,ő úgy gondolhatja,hogy te ezt ugyis elnézed,újra és újra megcsinálhatja veled.Állj végre a sarkadra és határozottan mondd meg neki,hogy ebből elég volt.Döntse el,hogy mit akar,veled lenni(csak veled) vagy más nőkkel találkozni,de azt már nélküled.
2008. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nehidd el,hogy szeret.könnyeb lesz.
2008. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De félek attól, hogy ha válaszút elé állítom, nem engem választ majd...
2008. júl. 11. 09:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen pasik...akik tényleg csak flörtölnek, de arról nem tudnak lemondani (és nem is fognak még hatvanévesen sem). Szerintem vagy elfogadod ezt, vagy lelépsz. Ha válaszút elé állítod: 1.nem téged választ 2.látszólag téged választ, de titokban tovább csinálja ezt. Egyébként a flörtölés felizgatja őt (szexuálisan és mentálisan is), te meg ott várod, hogy "hazaérjen" és sokadszorra is elviseled. Miért változtatna?? Ugyanaz a magatartás - ugyanaz a reakció, ugyanazok a szavak stb, ez évekig elmehet még így, amíg ki nem készülsz. Én is voltam ilyen helyzetben, elég későn tudtam csak kilépni belőle.
2008. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mégegy: ez a pasi keres. Amíg jobbat nem talál, veled marad, ha lesz neki jobb, megfelelőbb, lelép. Addig kényelmes neki így. Meg persze valószínűleg tényleg szeret... csak már nem szerelmes beléd.
2008. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt írod érzed, h szeret... akkor miért félsz, h nem téged választ??? Nem értem.
2008. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!