Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a párom nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a párom nálam aludni?

Figyelt kérdés
Én 18 leszek, párom 22. Másfél éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. Mindketten még szülőknél lakunk, egymástól 25km-nyire. Ő szereti ha nála alszom, legutóbb is megkért rá, de egészségügyi okok miatt nem tudtam maradni. Kértem h aludjon ő nálunk, csábítás közben csak azt nem ajánlottam fel amim nincs, ő még se jött. Pedig most semmi olyan dolog nem volt, ami kizárta volna jövetelét. De ez csak 1 eset volt. Sőt ha azt kérem h csak úgy egy délután jöjjön le, azt is kerüli, pedig az itthoniak kedvelik.Próbáltam vele beszélni erről, de azt mondta nincs semmi baja... Pedig szeret. Ez biztos. Tényleg csak ennyire lusta lenne?
2008. júl. 10. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is majdnem ugyanez van, csak ő azért napközben szívesen jön.Mi 11 hónapja vagyunk együtt, én már milliószor ott aludtam náluk,és ő is mindig hív, és tudom h szeret.Szüleimmel is jól kijön, de soha nem akar nálam aludni.Inkább éjfélkor "rendel" maga elé egy kocsit, mitnhogy nálam aludjon.Mindig mondom neki, de aztán tereli a dolgot.Valahogy ráveszem majd...
2008. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hasonló a helyzet nálunk is... Én is ezerszer voltam náluk és aludtam ott a párom még sosem aludt nálunk. Ő napközben angyon szeret ittlenni akár csak velem kettesben akár a családdal, viszont éjszakára nem marad azt mondja, nem szeretné, ha emiatt a szüleim roszallóan néznének rá.. Pedig szerintem ez hüyleség, de neki ez a fóbiája a szülők a házban éjjel... Ez van...
2008. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Én csak annyira szeretném megérteni, hogy ha szeretnek és nekik okés h mi ott alszunk, akkor forditva miért nem működik . ??
2008. júl. 10. 21:21
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Én se szerettem "rózsaszín lányszobában" aludni! Hát még mást csinálni! Valahogy a libidóm ott szabira ment!

Meg az is ciki lett volna, ha reggel felkelve, még "álló répával" kell kimenni a WC-re, és közben leendő anyóssal összetalálkozom!

Lányok ezt valahogy diszkrétebben tudják intézni!

2008. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

én 20éves lány vagyok, és a barátom pl nálam sokkal jobban szeret aludni, mintha ő vinne fel hozzájuk, mivel nekem csak lakótársam van, neki meg ott az anyukája és az öccse, valamint a lakás állapota és bosztása sem engedi meg ezt a dolgot...

nekem eddig szerencsém volt, mert általában a fiúk aludtak nálam, és én kevesebbet náluk.

ne hagyd, h terelje a szót, kérdezz rá nyíltan, és nyomatésoksan kérd m,eg, h mondja el őszintén, h miért nem szeret nálatok lenni. ha igazán szeret téged, akkor őszinte lesz, persze úgy, hogy azért ne bántson meg.

hajrá!

2008. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az én barátom is attól "tart" h jajj a szüleim így meg úgy stb...Pedig mindig mondom neki, hogy nem zavarná őket, hogy az én szobámban alszik...de áh,neki mondhatom:):)na mind1, majd csak ráveszem vhogy.../1. válaszoló..
2008. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

fiu vagyok es pontosan tudom mi a baja ezzel! egyszeruen hulyen jon ki, hogy ott alszik a csajnal meg akkor is, ha a szulok kedvelik, mert folyton az jar az eszeben, hogy mikozben ti szerelmeskedtek vagy csak azt gondoljak rolatok (es higyetek el azt gondoljak) a faterja a masik szobaban van s azon gondolkodik, hogy, es mar elnezest a kifejezesert de az a srac az o kicsi lanyat, hogyis mondjam?!, hergemorgolassza. ez nagyon zavaro es kinos.

ha lanyom lenne en is epp' ilyen szarul ereznem magam, mert fura.

2008. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Na jó ez oké. Csak h az én szobám külön emeleten van, nem járnak fel a szüleim, egyedül a nővérem lakik idefent, de ő vagy sokáig alszik, v itthon sincs, szal nincs kivel találkoznia. Mosdó is a szobám mellett van.

És amikor 1x 2x sikerrel jártam a libidójával sem volt semmi gond :)

2008. júl. 11. 13:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor viszont lehet, hogy a kedvenc kispárnája, vagy az alvómackója hiányzik!

Én se vagyok az az alkalmazkodó tipusú, csak a jól kifeküdt ágyamban tudok jót aludni, a kedvenc párnámon!

2008. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ugyanaz a sztorid, mint nekem. Csontra.:) CSak én 19 a párom 22. Én mindig bennt alszok nála, de amikor én kértem, hogy aludni jöjjön ki hozzám hétvégén, azt mondta hogy szombat, vasárnap dolgozik.Délutános volt. Aztán kiderült, hogy vasárnap nem is ment dolgozni. Én mentem be hozzá, mert hívott. Pedig kijöhetett volna szombat este, aztán hazamehetett volna vasárnap és akkor együtt mehettünk volna vissza.

Az állatok végett nem jön ki azt mondta, mert a macska állandóan kinyitja az ajtómat, a kutyánk meg ugat éjjel hogyha pisilnie kell. De ez olyan ritkán van. Meg volt egy időszak amikor folyton itt kinnt aludt és semmi baja nem volt. Habár tudom hogy miért.... akkor elromlott a számítógépe és jó volt az enyém.... szép mi??? De volt egy egyezségünk, hogy egyik hétvégén ő jön ki a másikon én. Egy darabig ment, de aztán vége szakadt. :S

Pedig már új franciágyam is van. Mert kanapén volt régen és azt lehetett ággyá alakítani és ő azon nem aludt mert kényelmetlen volt és mindig be kellett hoznom két szivacsot azon aludtunk.

Szóval szerintem a te kérdésedre válaszolva, lusta,de sztem az enyémbe is van.

A barátnőm volt faszija is összesen kétszer volt nála fennt, pedig akkoriban már négy éve jártak.

2008. júl. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!