Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy sok férfi férelép, közben a párját szereti?

Figyelt kérdés
Utána meg azt mondják soha többet nem lesz ilyen?Meg hogy megbánták a dolgot stb..?Miért van ez?Mért nem jó nekik egy nö örökkre?
2008. júl. 10. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
en meg mindig kiallok amellett hogy aki igazan szerelmes az nem tudja megcsalni a partneret
2008. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én férfiként azt mondom, hogy az, aki félrelép, az éretlen egy komoly kapcsolatra.

Aki félrelép, az nem több egy állatnál, hiszen csak az ösztönei vezérlik.

Olyan kifogás nem létezik, hogy "elnézhető nekem, hiszen férfiból vagyok". Csak azért mondják ezt, mert másoktól hallották és akkor úgy érzik, hogy fel vannak jogosítva a félrelépésre, mert más is ezt csinálja.

2008. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom nektek nőknek mi a franc bajotok van a férfi hűséggel. Én pont egy olyan szituban vagyok ahol a lány csal egyfolytában. Tudom, hogy a pofámba hazudik és szerintem egy szava se igaz, de vagy nagyon jól játszik vagy tényleg igazat mond. Sose csalnám meg ha együtt lennénk mert nem lenne szükségem másra. Mégis más pasikkal van együtt és megyel azokkal mindenhova. Elvileg mi összejöttünk de nagy lófasz az egész. Én nem lennék képes megcsalni, de ő lazán megtenné/megteszi..most indítsak 1 kérdést, hogy a nők miért nem tudnak hűségesek lenni?
2008. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igaza van a csavonak! en is ismertem ilyen lanyt. a megcsalas pofatlan undorito dolog, soha nem lenne szabad erre vetemedni, akarmelyik nemhez is tartozunk. borzaszto gerinctelenseg, amivel elaruljuk szerelmunket es magat a szerelmet is egy ocsmany dologga silanyitjuk. a megcsalasnal nincs helye bocsanatnak!
2008. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok ugyanúgy félrelépnek,főleg akik a pénzre mennek,a külsőre stb.Ez egy olyan dolog amit nem lehet általánosítani.Sok pasi igaz a farka után megy,de biztos van rengeteg akik nem.
2008. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogyha vki nem szereti a másikat,akkor miért nem mondja el?Ha nem szeretei akkor nem mind1?Ha szereti akkor meg tényleg nem tezsi meg.Szerintem ez nem egy bonyolult dolog.Bár házasságban az,tapasztalat:(:S Sajnos.
2008. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azčrt is csaljĺk meg egymĺst mindegy hogy a nö vagy fčrfi mert kevčs a szex amit kap töle vagy esetleg nem elčg jo amit csinĺl a mĺsik

Vagy kevés čs többet akar

Mert vannak nök akik mčg az orĺlisra se hajlandok pedig ma mĺr ez nem extra

Ugyhogy teljesitsük egymĺs kivĺnsĺgĺt ha lehet

2008. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen az utobbi hozzászolását kiegészitve én azt mondom, hogy ennek ellenére is ha szeretsz valakit akkor nem csalod meg mer tudod hogy a másiknak ez hogy esne, de ha ennek ellenére is megteszed akkor a másiknak teszel rosszatt, és mért akar valaki rosszat tenni azzal akit szeret? azért mer valojában nem szereti. legtöbben csak nem akarják feladni az állando barátjukat/ barátnőjüket akikkel együtt vannak mert megérik egymást meg ilyesmi, de valojában az már nem szerelem csak elvanak együtt viszont onnan már hiányzik valami, az a láng amikor odáig vagy a másikért, és ha az egyik fél találkozik egy olyan lánnyal vagy pasival akiért ujra lángol akkor a vágyaknak és a szenvedélynek elég nehéz parancsolni. én idáig megértem csak azt nem hogy az emebr érzi hogy mikor laposul el egy kapcsolat és elöbb utobb megcsalás lesz és ha már az egyik ugy érzi h megcsalná a másikat akkor mért nem hagyja ott?

és szerintem azért mert az állando kapcsolatban ott van az állandoság akivel meg megcsalják az állando partnerüket azt igazándibol nem is ismerik, illetve nem biztosak abban hogy feladnák a biztosat a bizonytalanra. csak ez ilyen önző dolog, mert csak azt nézik hogy most nekik milyen szar, hisz itt van két lány/ vagy két pasi és jajjj mit csináljak, össze vagyok zavarodva. csak magukkal törödnek, nem azzal hogy a párjuknak vagy épp a harmadk személynek aki még csak nem is tudja hogy akivel épp van annak már van valakije. neki sem leeht tul könnyű.

csak pár hete gondoltam ebbe bele, mikor haverom lefeküdt egy csajjal akibe szerelmes, közben pedig jo rég ota nője van, és abba belesem gondol hogy a két lánynak ez milyen lehet,csak azért siránkozik hogy neki ez most milyen szar, és hogy szenved.

2008. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
aki szereti az nem csalja meg, aki megcsalja, az meg csak mondja h szereti, ha csak szex miatt kell neki más, akkor se csalná meg, ha a nőjét szereti, mer a szerelem nem engedné, hogy szexuálisan megcsalja, szal a nőjétől is megkapja azt amit mástól, szerelmesek pedig nem a szex miatt leszünk, a szerelem többet ér, aki meg nem szerelmes, az nem is akar az lenni, az a másik nőbe se szerelmes akivel megcsalta, az ilyennek nem való kapcsi, de az tényleg undorítró, h nem szeret valakit, és összejön vele, kihasználja, mégpedig úgy, hogy a nővel elhiteti h szereti, és a nő szerelmes belé, akkor ha szex kell neki, keressen olyan nőt, aki szintén csak szexet akar találna olyat, maugy vannak rossz nők is, még rosszabbak mint a pasik, az meg nem kifogás hogy pasiból vannak, mer nők is igénylik a szexet, akit szeretünk azt meg nem dobjuk el, vagy kockáztatjuk azért, ami nem fontos, aki meg szereti am ásikat ham égis tenne ilyet annak lelkiismeretfurdalása lenne, amugy az se jó magyarázat, hogy a csaj mászott rám címszóval, mer aki nem akarja, az nem hagyja magát, ennyi. aki szerelmes az nem azt nézi kinek milyen alakja van, mi az ideál stb, az nem szexre vagy pénzre megy, hanem önmagáért szereti a másikat ja és a szerelmet nem lehet megmagyarázni. Aki logikátlanul megcsalja a párját, vagy nem tudja mit akar, vagy ostoba, esetleg kiégett ember, akinek más nem jutott. Az ilyenek igazán nem kellenek a nőknek. Csak aki mazoista. Sok helyes ember van ahhoz h egyetlen b*rom miatt ki kelljen akadni :)én szerelmes vagyok, és az a vágyam, hogy imádjon engem, és hogy boldog legyen mellettem, ő is erre vágyik :)
2010. szept. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
amióta szerelmes vagyok, életemben úgy előszőr hogy párkapcsin belül, boldogan, viszonzottan, azóta akármilyen jóképű helyes pasit is látok, rám is kacsinthat, nem tud érdekelni, nem csigáz fel kicsit sem, nincs bennem kísértés, és eddig ilyen még nem volt, csak a párom érdekel :)
2010. szept. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!