Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy pasi akart velem járni és nem müködött mert nem öt szerettem most meg egyre jobban szeretem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki velem akart járni és én akkor megprobáltam vele és nem müködöt mert egy másik pasira gondoltam! Most meg arra döbbenek rá hogy bele szerettem és erre van barátnöje! De én valahogy most is ugy érzem hogy szeret engem csak fél...???



2008. júl. 10. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Isten hozott a párkapcsolatok világában!

Sajnos két ember között a vonzalom soha nem olyan idilli és egyszerű, mint amilyenek a filmekben vannak.

Ilyen helyzet bárkivel előfordulhat, azt ajánlom beszéld meg vele, tisztázzátok a helyzetet, ami mindkettőtöknek a legjobb.

2008. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen...tudod a mondast? akkor a legelviselhetetlenebb valaki hianya mikor ott van melletted es nem erheted el...hat ebben van valami...eert mondjak h meg kell becsulni amid van...mert lehet h elmulik a pillanat, es akkor mar keso lesz...utolag meg konnyu okosnak lenni...altalaban sokan jarnak igy...ugy erzed h mostmar megbecsulned? mondd el neki...de ne hidd h egybol megbocsajt ha nagyon szreetett nagy fajdalmat okoztal neki mikor ott hagytad...:(

annyit tehetsz h oszinten elmondassz neki mindent...Udv

2008. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sosincs késő semmihez, ha úgyérzed szereted és ő is, akkor hajrá szerezd vissza, kezd csak beszélgetésekkel sok sok beszélgetésekkel pl msn-en, azt késöbb találkozzatok, alakulni fog ha kölcsönösek az érzelmek, és hidd el nagyon sok mindenkivel ugyenez esett meg, pl velem is, és el lehet érni bármit hajrá és szurkolok
2008. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy van,hogy még mindig szeret téged(nem csak te csupán te gondolod úgy),függetlenül attól,hogy most van barátnője,próbálj meg vele mégegyszer beszélni.Adj még egy utolsó esélyt ennek,hogy öszintén beszélsz vele.Aztán a többi kiderül úgyis utána.Ha vannak itt érzelmek még az ő részéről is,akkor talán helyrehozható ez.
2008. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a tanácsokat! hogy mondjam el neki??? még irjatok léccike nagyon rám férnek most a tanácsok!
2008. júl. 11. 06:12
 6/6 A kérdező kommentje:
talán már elfelejtett!!! :( valahogy nem tudnám vissza hóditani??????? segitsetek léccike
2008. aug. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!