Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymást, amugy 3 éve ismerem őt és 1 éve még játunk egy hónapig. Lehet, hogy ez egy életre szól?

Figyelt kérdés
lehet hogy ez a kapcsolat életre szóló lesz...?16 éves vok...csak azon gondolkoztam el,hogy valyon később megfogom-e bánni,hogy ilyen hamar lekomolyodtam?vagy ez nem korai?
2008. júl. 10. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 éves múltam, a párom 20. Én 8 éve ismertem mielőtt összejöttünk, most szeptemberben leszünk 3 éve együtt! Nagyon imádjuk egymást, tervezünk, de tudjuk, hogy ez lehet csak átmeneti állapot, mivel fiatalok vagyunk mindketten!
2008. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az első párommal 16 évesen jöttem össze, 4,5 évig voltunk együtt. Akkor úgy éreztem ő az igazi vele akarom leélni az életem, vele akarok családot, házat mindent. CSak aztén rájöttem hogy igazából nem vagyok boldog, meg ő se. A mi kapcsolatunk a vége felé inkább ilyen megszokássá vált. Meg hát ő volt nekem az első mindenbe és mással el se tudtam volna képzelni az életem. Persze most is szeretem, de csak mint barátot, tartjuk is a kapcsolatot. Aztán egy eltelt egy fél év a szakításunk után, és megismertem a nagy Ő-t.:) Ő mostmár a vőlegényem, együtt lakunk, jövőhéten lesz az esküvőnk.:) És soha nem éreztem magam ilyen boldognak, mint most. Ehhez képest az előző kapcsolatom rossznak mondható, akkor pedig úgy éreztem ez már jobb nem lehet se mással se vele, és mégis!!:)

SZóval szerintem nem korai ez a komoly kapcsolat. És az tuti hogy életre szóló kapcsolat lesz köztetek, de sztem nem életre szóló szerelem! Bár vannak kivételek, lehet ti lesztek azok. De sztem ilyen fiatalon még korai kijelenteni hogy csak őt akarod. Persze lehet így fog maradni. De ha már azon gondolkodsz nem korai e lehet már meg is bántad?

2008. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

haaaaaaaaat...nem vagyok sokkal idosebb nalad, ket evvel...10 honapja vagyok a baratommal, kb 2 eve ismerem...en is gondolkodtam ezen, hogy vajon egyszer megbanom e...es egyszer beszeltunk is errol...arra jutottunk h amig mukodik egyutt maradunk...aztan ha mar nem akkor sem fogjuk megbanni az egyutt toltott perceket...nekem nincs annal ertekesebb...elso perctol a felesege szeretnek lenni, es barmilyen fura is egyeseknek, tervezzuk majd az eljegyzest kesobb a hazassagot majd csaladot...kozos hazat...kozos nyaralasokat MINDENT...

Szerintem nem baj, mig nem banod, de ha mar banni kezded h vele vagy es nem probaltal ki mast is akkor mar kicsit hibadzik valami...beszeljetek meg:) remelem egyutt maradtok es boldogok lesztek.

sok sikert

2008. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg,hogy összejöttünk,sőt örulök,és remélem igy is marad minden...köszi a válaszokat!!
2008. júl. 10. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit.Én a mostani barátom vagy 10 éve ismerem,persze úgy h nem sokat beszéltünk mert én nagyon beszari voltam,de mondta h én mindig is bejöttem neki,csak ő is gyáva nyuszi volt elvileg.Persze évente nem sűrűn találkoztunk,de a szüleink jóban voltak.Most már több mint másfél éve vagyok vele és sztem sokáig tart, de bizti h nem örökké.Mivel mindenben ő az első,tuti kiváncis leszek majd másra is,pedig hiába nem akarom.(ettől félünk mindketten)
2008. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2008. júl. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!