Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire veljem?

Figyelt kérdés
Parom szakitott velem kb ket honapja. bizonytalan volt magaban es indokkent felhozta h kulonbozoek vagyunk. Kozben tartottuk a kapcsit emailen. Majd mult heten irt sms-t h nem e talalkoznek vele, h atbeszeljuka dolgokat. Talalkoztam vele beszeltunk sok mindenrol de igazan kettonkrol nem. Na jo tervezve jovot egy egy elszolasok, de nem tert ra arra amiert a talakat akarta, vagyis beszeljunk kettonkrol. sajnos suta voltam mert nem kerdeztem ra ugy voltam vele hadd vezesse o a beszelgetest. Ugy voltam vele mivel meg mindig nagyon szeretem adok meg egy eselyt neki (bar en ennek nem vagyok a hive, de lehet kivetelt tenni), hisz belul arrol abrandoztam oh barcsak visszajonne. azonban tegnap eszre vettem h mas lanyokkal is chatel. azt nem tudom h talalkozik e is veluk, de chatel. ez engemet baromira zavar, hisz most neki kene tornie magat a kegyeimert. de kozbe meg jo ejt sms-t kuld. nem tudom mire velni. szakitas elott mondta h szeretlek. kibekules utan nem hallottam tole.. most nem akarok teperni annyira mint szakitas elott, egyreszt nem akarok meg egyszer ekkorat csalodni, masreszt nem szeretnem h nyeregbe erezze magat, szeretnem ha arra rajonne h en kellek neki csakis egyedul en. csak nem tudom mi a jobb kivarni mig mevilagosodik az agyaban vagy teperni egy picinyket. nem szeretnem elrontani meg nem szeretnem eroltetni.. Probaltam a szakitas utan talizni mas pasikkal meg mutattak be nekem egy parat, de a problema ott van h en mindig ra gondolok es igy a randit nem is tudtam igazan elvezni sot mi tobb lelkiismeretfurdalasom volt. pedig tudom ha o chatel mas lanyokkal e ski tudja h talalkozik e akkor elvben nekem is lehetne vagy nem?
2008. júl. 10. 03:13
 1/6 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha inkább rákérdeznél, hogy haver te most tulajdonképpen mit szeretnél? vagy a kedvencemet, most hol tartunk, mi van köztünk?
2008. júl. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Más lányokkal Chat-el?Az nem jó jel.Túl akarja tenni magát rajtad.De azért szerintem még próbálj meg beszélni vele hátha lesz valami De ha ő szakított veled kicsi rá az esély hoy újra összejöttök.Meg szerintem már nem is ugy szeret téged mint régen.Tudod a pasik olyanok hogy ha nem merik bevallani hogy már nem szeretik a lányt akkor másra hivatkoznak hogy nem illünk össze meg stb. szöveggel.
2008. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A te érzéseid nem fognak attól változni, hogy ő beszélget, találkozik-e más lányokkal.

Mindenesetre kezdeményezz most te egy beszélgetést, és kérdezz rá a dolgaitokra.

Nem kell teperned, de amíg te őt szereted, jobb, ha tisztán látod a helyzetet, és aszerint (nem) reménykedsz.

2008. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
O szakitott velem, majd o kezdemenyezte a bekulest. ill o keresett meg h talalkozzunk. ami meg is tortent mult heten. es akkor olyan volt mint regen.. ezert nem tudom mire velni a chatelest mert akkor minek kezdemenyez kibekulni es tervezget. tehat ezert nem ertem a jelen helyzetet, de igaz kezdemenyezni fogok egy beszelgetest.
2008. júl. 10. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek is vagytok?

Ő tudja, hogy te tudod, hogy chatel? Mert ha tudja, akkor lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni téged. De az is lehet, hogy már nem szeret. Viszont akkor meg nem tudja, hogy mit akar.

Azért kérdeztem, hogy hány évesek vagytok, mert lehet, hogy neki még nem nőtt be a "feje lágya" és csajozni akar.

2008. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom h tudja. de en is voltam azon az oldalon regisztralva anno. szerintem eleg szomoru ha ennyi idosen meg nott be a feje lagya.
2008. júl. 10. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!