Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék udvarolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék udvarolni egy olyan lánynak, aki leginkább egyedül szeret lenni, nem fogad el még egy kávét sem és soha nem is keres?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy kedves, bájos lánnyal. Szerintem sok közös van bennünk. Sajnos nagyon nehéz közelebb kerülnöm hozzá. Nem utasítja el a meghívásaimat, de legalább két hetet kell várnom egy találkozásra. Keresni soha nem keres és egyébként is mintha nem tudná, hogy mit szeretnék Tőle. Pedig említettem már, hogy szeretném jobban megismeri! Bevallása szerint élvezi a magányt és érzései már régóta nincsenek, de találkozhatunk.....
2008. júl. 9. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy pasia van? és azért nem akar közelebb kerülni hozzád vagy esetleg 1 kialakuló kapcsolata... ha nem igy van akkor hajts ahogy csak tudsz utánna lássa hogy szereted bár az se lesz jó ha tulságosan rámenős vagy mert hát ha tényleg ilyen a természete akkor sajnálom szegényt... lehet volt valami nagy csalodása és azért viselkedik igy én helyedben 2 naponta legalább irnék neki 1 sms t hogy hogy van meg hogy ráér e véletlen holnap vagy valami... sok sikert
2008. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem érdemes törni magad, felelsleges körökiet ne fuss.Ha nem fogadja el a közeledésed annak ellenére, hogy már mondtad neki mit érzel, akkor jobban jársz, ha mást keresel.
2008. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg ne add fel. Ez a lány szerintem akar valamit tőled, csak lehet, hogy egy kicsit zárkózott, nem szívesen tesz olyan jeleket, amelyből egyértelműen láthatod, hogy érdekled őt, mert fél esetleg a csalódástól. Ezt azért merem neked írni, mert amikor én 17 éves voltam ugyanígy viselkedtem azzal a fiúval, aki nagyon is érdekelt. Minden áldott nap együtt utaztunk busszal abba a városba, ahol mindketten tanultunk, és majdnem fél évig nem tudott belőlem mást kiszedni csak azt, hogy igen, vagy nem. Nagyon gátlásos voltam, meg nem is akartam felfedni az érzéseimet. Talán hasonló a szitu, bár nem írtad, hogy kb. hány évesek vagytok.
2008. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felesleges köröket futsz. Miért ringatod magad abban, hogy beléd szeret? Ha már eleve elutasít az nem jelent jót. Az a min. hogy aki tetszik, annak is kell érdeklődést mutatni irántad. Másképp nem működik. Nem lehet, hogy csak te álmodozol erről a kapcsolatról?
2008. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ő ilyen magának való(magába zárkozott)ember,aki jobban szeret egyedül lenni,mint párban.Vannak ilyen emberek is.Az a kérdés,hogy eredendően ilyen vagy valami csalódás/csalódások miatt zárkozott így be.Most úgy tűnik,neki jobb,ha egyedül van.Nem sokat tudsz tenni szerintem.Lehet jobb lenne,ha mást keresnél,olyat aki nyitottabb,lehet vele ismerkedni stb.
2008. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add fel. Kozelits hozza de ne tul ramenosen. Szerintem egy picit erdekled mert kulonben nem talizna veled. Csak lehet h nem regiben erte egy nagy csalodas es meg nincs tul rajta igazan, maga sem tudja h tud szeretni ujra, fel h ujabb csalodas eri, vagy meg nem felejtette el teljesen a regit, nem biztos sajat magaban. ezek idovel kialakulnak. ha egy lanynak tuti nem jossz be akkor nem fog talizni veled. akkor rogton elutasit. de vmi miatt nem utasit el hanem ugy tunik h halogat az idovel. a kethetes talaka az is lehet h elfoglalt nem jelent semmit. nekem is voltak olyan idoszakaim mikor tok elfoglalt voltam es barmennyire is akartam volna talizni az illetovel nem votl ra idom ill hulla faradtan nem akartam vele talizni, hisz kezdet kezdeten mindannyian a jo oldalunkat szeretnenk mutatni. Nalam is volt olyan szitu mit fentebb leirtam h a srac igenis bejott volna kulsore meg minden es tudtam h belosje is aranyos es kedves biztonsagba lettem volna nala, sosem okozott volna nekem csalodast es fajdalmat annal jobban tisztelt, csakhogy en nem voltam tul egy elozo baratomon. szakitott velem az ex, majd ujra osszejottunk, de akkor bizonytalan volt minden, megtudtam h chatel mas lanyokkal, letortem. Tudtam h az uj srac ilyet nem tenne velem ahhoz tul oszinte, de belulrol nem tudtam magam atadni az erzeseknek hisz a regit nem eresztettem el, es titkon remeltem minden a regi lesz. mivel nem voltam tisztaban magammal es sajat magam erzesevel, es nem akartam elereszteni az uj sracot sem hisz igenis bejott nekem, igy inkabb az idovel probaltam lavirozni, egyreszt hatha az ido megoldast ad es letisztulnak dolgok, masreszt az en erzeseim is rendbe jonnek es tisztabban tudok erezni. Tudod a legrosszabb mikro vkivel egyutt vagy nezel egy jo filmet es lelked melyen meg a regire gondolsz, es azt kivanod magadban barcsak o lenne ott melletted. aztan majd az ido mindent megold. hidd el. ha tenyleg szereted ezt a lanyt adj neki idot, es lehet h ertekelni fogja. de azert azt mondom jarj nyitott szemmel es ne habarodj bele erzelmileg mert ha nem tisztazodik le benne ezek a dolgok akkor az neked nagyon fog fajni. ha keteselyesnek veszed a dolgot es ugy allsz hozza jaj de jo lenne, de ha nem jon ossze sem a vilag vege, akkor ha netan nem lesz belole semmi nem fog fajni. sok sikert!!
2008. júl. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!