Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e értelme ezen "pattognom"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme ezen "pattognom"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal újra kibékültem,...fél évvel ezelött megcsalt..ezért lett vége.Most keresett hónapokig ...sokat dumcsiztunk,megbeszéltünk mident, és végül arra jutottunk, pontosabban én h újra kedem.Tudom mi az általános vélekedés erről a dologról mindenkinek.

De igazából kérdésem lényege az, h mondtam a barátomnak h gondolkozzon el mindenen képes -e hűséges lenni..Erre ő levélben is közölvén, h szeret szerelmes és hűséget fogad....engem igazából az bánt h ő azon gondolkodott h akkor na mégis mi legyen, képes lesz -e hűséges lenni...és eznekem fáj,Az a baj velem ezt még hozzá teszen...h ha nincs baj jól elvagyunk ,akkor én csinálok magamnak bajt,csak h ne legyek nyugodt,kötözkődős vagyok,és ez tudom nem jó,föleg ha felválaltam azt, h újra kezdem vele.De miért kell neki ezen elgondolkozni a hűségen?mondta h őszinte,én kértem....ez így van.

Nemtudom mi lesz,1 esélyt adok mert szeretem....de ez rosszúl esett hiába vall "szerelmet"...túl érzékeny vagyok, és ebbe bele is tudok betegedni:( ,..de az arcán látom h boldog most.Ő találta ki azt is h írjunk ilyen fogadalmat beszéljünk mg mindent.



Válaszotokat előre is ksözönöm


2008. júl. 7. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha szeretitek egymást, és látod rajta, hogy boldog, akkor egy próbát mindenféleképp megér, hogy újrakezdjétek.

Sokan ellenzik ezt a dolgot és azt gondolják, hogy egy kapcsolatnak csak egy esélye van, de mindenki hibázhat, mert hát emberek vagyunk.

De azt tanácsolom, hogy azért ne olvadj egyenlőre bele a szerelmebe, bizonyítania kell a pasidnak, hogy szeret!

Ha meg megint ugyanazt megteszi, akkor dobd ki!

2008. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

szia!Én is így voltam, egy hónap után félre lépett a párom, igaz én addig még szűz voltam, tehát úgy nem voltunk együtt akkor még. Aztán visszajött, azt mondtuk csak barátok, aztán újra összeborultunk, akkor kivárta mire odaadtam magam, s azóta mára több mint öt éve együtt vagyunk, hűségesen, kisebb-nagyobb buckákkal, de az mindenhol van. Szóval szerintem adhatsz neki még egy esélyt, rájött mégis csak Te kellesz neki, neked tudom nehéz újra megbíznni, de ha minden ok lesz, egyre jobban megy majd bár elfelejteni soha nem fogod, s sajna azt felhándigálni sem jó, tiszta lappal kell vhogy újrakezdeni.Hogy elgondolkozott?Nekünk a hűség természetesm, de a fiúknak nehezebb lemondani arról, hogy na most ezután senki mással nem próbálja ki, ők sokka kiváncsibbak.Inkább jó, hogy elgondolkozott rajta, látszik, hogy most komolyan átgondolta, s ez melletted döntött. Szóval próba szerencse! Ha második esély nem jön be, több nincs, ezt hangsúlyozd. Ide illik talán ez:

"Akit igazán szeretünk azt el kell tudnunk engedni, s ha visszatér hozzád valóban szeret, de ha nem, akkor soha nem is volt igazi."

Sok szerencsét!

2008. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

akit szeretsz azzal eleve nem szakitasz! ha igen akkor nem szereted! kezdodhet a lepontozas, de az igazsag ez. a felmelegitesbol semmi jo nem sulhet ki.


ps: a megcsalas egy mocskos undorito gerinctelen dolog, amivel lekopod a parodat, hogy hogy lehet ilyesmit megbocsajtani, szamomra orok rejtely marad (mielott kiehezett libanak titulalna valaki, megjegyzem csavo vagyok)

2008. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na végre valaki (csávó) aki normálisan gondolkodik és nem egy gerinctelen alak.

Bárcsak minden pasi ilyen lenne... Gratula!

2008. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
koszonom :D
2008. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En is gratula a csavo hozzaszolonak!!! ugyebar az altalanos elfogadott teny h mi nok fogadjuk el h a pasikat a kivancsisag hajtja blah blah..

ettol fuggetlenul lehet h megbanta es rajott h teged szeret valojaban. szerintem mindenki erdemel meg egy eselyt. barki barmit is mond. az viszont igaz h sosem lesz minden pont ugyanolyan mint regen mert a damage meg lett csinalva.. de szerintem meger meg egy probat es ha meg egyszer megcsal akkor szerintem add ki az utjat barmennyire is faj. de lehet h megbecsuli h kapott meg egy eselyt es a kapcs jobb lesz mint valaha. hagyd az idot dolgozni majd az megold mindent.

egyebkent en most fogadtam vissza az ex-et mult heten.. igaz o nem felrelepett hanem elbizonytalandodott magaban.. en is elgondolkodtam adjak e egy ujabb eselyt de ugy voltam vele mindenki megerdemel egy ujabb eselyt tehat adtam. igaz mara ovatosabb vagyok vele es maskepp allok hozza dolgokhoz mint azelott.. igy tanul az ember..

sok sikert nektek es remelem minden rendben lesz!!

2008. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!