Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban elmondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban elmondanátok a párotoknak, hogy megcsaltátok?

Figyelt kérdés
Egyszeri alkalom és nem vagytok szerelmesek a másik félbe (akivel megcsaltátok).
2013. aug. 3. 17:47
 1/3 azinkvizitor ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna megcsalni.. :D
2013. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Áhh... ez nem volt igazi megcsalás, mármint a "párom" a lelkitársam volt régóta, de messze lakik, gimisek vagyunk, sose volt rá igazán alkalom, hogy láthassuk egymást. Szeretem, de jött egy vonzó fiú és smároltunk, meg ilyen pettingszerű (tinik vagyunk, nem tudom, mennyire számít ez megcsalásnak) ...

És már elmondtam neki, utána nagyon bizalmatlan lett, aztán végülis azt mondta nem ezért (közben eltelt egy idő), de szakított velem.

Azóta is szeretem és azon tépelődöm, mi lett volna, ha nem mondom el neki (amit úgyse bírtam volna ki, mert kb. mindent megbeszéltünk egymással) vagy ne tettem volna, de igazából nem bánom (a tettet), szerintem kicsit túlreagálta.

2013. aug. 3. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A petting és a csók is megcsalásnak számít.
2013. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!