Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek van egy lány akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek van egy lány akibe rendesen belezúgtam és nagyon kedves is csak külföldön lakik és nem tud magyarul?

Figyelt kérdés
Szerencsére azt a nyelvet tanulom amit ő beszél de nem naon tudom még. Azt hiszem neki is tetszem.
2008. máj. 31. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Velem is tortent ilyen, csak en egy 10-essel voltam nallad idosebb. Igaz, en egy ev alatt megtanultam angolul- nem volt mas valasztasom.

A fiu azonban megijedt. Mas gyokerek, mas eletvitel, hiaba a hasonlo ertekek... Sosem magyarazta meg, miert ment el. Nekem meg hat nem volt konnyu megemeszteni a dolgot, hiszen miatta hagytam ott Mo-t, a csaladomat tobbek kozott.

Sok szerencset a dologhoz...de latod fiatal felnott korban sem biztos semmi sajnos.

2008. jún. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát ugen Sajnálom h nem jött neked össze :S

még azért lehet h megpróbálom nem naon tudom

2008. jún. 1. 08:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat ilyen távolságba nem működhet, rendesen, agyoncsalások nélkül semmiképp.

Legjobb, ha amikor idejön, jól érzitek egymást, aztán mindenki a maga útján.

Szomorú, de idővel Te is rájössz.

2008. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az uccsó komentbe nem vok bisztos mert mióta tetszik 5 lányt utasítottam vissza:D

abból 2 eléggé szép volt:D

2008. jún. 1. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!