Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondják, "az ember nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, "az ember nincsen összenőve a párjával". Szerintem se, de én nem is így értem ezt. Én is normális vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondják, "az ember nincsen összenőve a párjával". Ez igaz, de én olyan vagyok, aki a legtöbb programját a párjával képzeli el, nem hiszi hogy ez unalmas és szeret napi kapcsolatban lenni Vele ha elutazik (és ez anyagilag megoldható).
2011. okt. 31. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:
és a párom a legfontosabb, mindenki utána jön
2011. okt. 31. 20:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti hogy nem a párodnak kell lennie a legfontosabbnak hanem hogy nem kell mindenhova magaddal cipelni, pl.: ha a baráti társaságod elhív valahova és te magaddal viszed őt is akkor vagy összenőve vele nem azért mert szeretsz vele lenni
2011. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nos ha engem hívnak én viszem a páromat is. illetve persze nem erőszakoskodok hogy állandóan jöjjön, de azért szeretem ha általában velem tart, és sose mondom h nem jöhet, és ezt így képzelem el fordítva is. nem vagyok híve a sok külön programnak. értem hogy sokan nem ilyenek de nekem ez a természetes. mi ezzel a baj? csak én lennék ilyen?
2011. okt. 31. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatok szoktak kimerülni két év után, mert jön az unjuk már a dolgot, semmi izgalom, csak a rutin. Még a több éves házasságokban is szüksége van az embernek némi egyedüllétre. Az pedig már régen rossz, ha neked a párod az első, mert azt jelenti, hogy neked mindegy csak kapcsolat legyen. Neked kell lennie az elsőnek, nem másnak.
2011. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem igaz, hogy nekem mindegy, csak kapcsolat legyen. Az első én vagyok, utánam viszont a párom az első. A rutint mindig szerettem, szerintem ha valami jó az jó, nem szeretek változtatgatni. És mivel képtelenség hogy 2 embert azonos dolgok érdekeljenek, csinálunk külön is dolgokat, van tehát külön életünk is, de nem sok és szerintem ez így jó. Nem unjuk egymást. Tehát nem vagyunk együtt a nap 24 órájában, ha így értetted.


Röviden, szerinted nem vagyok normális, értem.

2011. okt. 31. 21:33
 6/6 anonim válasza:
100%

overly attached girlfriend... :D (ha 9gagezel, érted.. ha nem, akkor í.j.)


viccet félretéve, elég elkeserítő a látvány, hogy te tanácsot vársz, de ha valaki csak a te érdekedben szól, akkor lealázod szavakkal...


te ide véleményt kérni jöttél, nem pedig rárivallni másokra, ugye?


egyébként egyetértek a fent elhangzottakkal, az ilyen kapcsolatok nem tartanak sokáig, és a párod előbb-utóbb úgyis rád fog unni.. nincs olyan, hogy nem... most még csak szeretsz vele lógni, később már nem bírod majd elviselni ha lesz élete rajtad kívül, aztán már egyre jobban kisajátítod... ezt senki nem bírja elviselni.

most még talán változtathatsz a dolgon.


és még valami: mikor én voltam kb 16-17 éves, folyton azzal szembesültem, hogy az összes barátnőmnek fontosabb lett a pasija, mint én, senkivel nem lehetett elmenni moziba, mert ott lihegett a nyakában a pasija..


egy szónak is száz a vége, így még a barátaidat is el fogod veszíteni.

2012. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!