Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért álmodoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért álmodoznak szőke hercegröl fehér lovon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 09:52
 1/8 harcosangyal ***** válasza:
100%

Kikérem magamnak! Az én hercegem ne legyen szőke és fekete lovon jöjjön! :P L/20

Amúgy azért, mert túl sok mesét/filmet néznek, amiről elhiszik, hogy igaz is lehet ez a boldogság mindenek felett. De majd rájönnek előbb-utóbb hogy nem. ;)Én már rájöttem :)

2011. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek a szőke hajú pasik de végül is nem a külső a legfontosabb :D van 1 barátnőm annak is előítéletei vannak a szőke hajúakról elvileg azért mert túl "nyápicnak" találja őket...de szerintem ez nem így van igenis van akink jól áll a szőke haj.
2011. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"A szerelem olyan mint a sakk. Minden lány várja a fehér királyt, de nem jön más csak a sötét paraszt!"
2011. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:

először is olyan lószín, hogy "fehér" nincsen. a fehér színű lovat szürkének hívjuk, vagy albínó.


szóval a mese egy közkeletű tévedést terjeszt :D

2011. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a szöszi pasikat. :D Az én hercegem sötétbarna hajú, zöld BMW-je van és már 3 éve együtt vagyunk.

25N

2011. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
amúgy nekem bejönnek a szőke pasik, férjem is szőke hajú :)
2011. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Az én barátomnak szőke haja van és kék szeme,teljesen reálisan látom a világot,nem élek álomvilágban,de nekem akkoris szőkeherceg : ) szerintem ez inkább aranyos,mint gáz.... mindenkinek nem lehet olyan szép kék szeme mint a tenger : ) :D
2011. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mert itt nem egy valódi szőkét várunk nyeregben:)) ez metafora, tulajdonképpen ha úgy alakult volna a mondás hogy fekete herceg pej lovon, akkor az lenne. a lényeg az értelme. mert ez a tökéletes Ő-t jelenti, aki szeret, akit te is szeretsz, és boldogság, és ő számodra mr. tökély. nem fogja érdekelni a csajt az se ha afro vagy, mert számára akkor is te leszel a szőke herceg fehér lovon, ha azt se tudod melyik a ló eleje, és mint említettem, afro vagy ;)ha ezt mondja rád a csajod akkor rég nyert ügyed van ;)
2013. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!