Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodom mindig azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom mindig azt, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Több éve együtt vagyunk(már házasok) évekkel ezelött álmodtam 1×,hogy megcsal. Most meg az elmúlt 2 hónapban már 3×, pedig nagyon ritkán álmodom. Mindig máshogy és mással.
2008. febr. 13. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják az álmok a nap folyamán történt dolgok, esetleg félelmeink kivetítődése.Szerintem azért ezeket nem kell komolyan venni.Nekem még egy sem vált valóra...

Lehet, hogy tudat alatt félsz attól, hogy megcsal.Ne vedd komolyan, ha nincs rá semmi okod.

2008. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval.. mondjuk nekem is volt ilyen álmom, és bekövetkezett... nem riogatni akarlak, mert ha tényleg nincs okod, akkor ne aggódj... én lehet azért álmodtam ezt, mert kiismertem a pasit...
2008. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
azt irják ilyen álomfejtő könyvekben hogy több féle álom létezik leginkább arrol lmodunk amitöl a tudatunk alatt a legjobban félünk, szerintem veled is ez a helyzet. vagy arrol álmodunk amire nagyon vágyunk, na nem hiszem hogy erre vágynál,tehát a te esetedben nem ez a helyes. a harmadik pedig olyan álmok amik bekövetkeznek de ezek valahogy mások mint a többi álom valahoyg nem lehet kijönni belőlük hiába akrsz felébredni erősen akkor sem tudsz. és valahogy más érzés is fog el közben mintha nagyon mélyen egy másik világban lennél, ha ilyen lesz megfogod érezni, mert amugy tök rosz ézés inkább olyan mint egy látomás, ha ilyenekd lesz akkor viszont még tudsz ellene tenni hogy ne következze be inkább olyan mint egy figyelmeztetés.
2008. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
én pl van hogy megálmodok dolgokat, legutóbb az volt, hogy osztálytársam témazárója 5ös lett, és másnap kiosztották a dolgozatokat és valóban 5ös lett ... de ez egyén kérdése hogy ki mit álmodik meg sztem :) ne aggód szia :)
2008. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én(21) 2éve 4hónapja vagyok együtt a párommal(24).Soha nem csalt meg de mindig ettől félek,s én ezért nagyon sűrűn erről álmodom.Mikor elmesélem a páromnak nagyokat nevet.:)na de én is!Mi állandóan együtt vagyunk,kivéve ha dolgozunk(én 2ig,párom 6ig),munkahelyén pedig csak pasik vannak,tehát még ha akarna is nem lenne alkalma megcsalni.Félelem miatt álmodom a megcsalásokat.Tervezzük a közös jövőnket,nemsokára összeköltözünk.Hát van ez így,rossz álmok,amelyek remélem soha nem fognak bekövetkezni :)!Üdv!Ibolya
2008. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!