Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik ennyit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal már 5 éve vagyunk együtt és 2 évig menőleg nagyon vártuk már, hogy összeköltözzünk. 3 hónapja ez meg is történt, lett egy kiskutyánk is nem rég. A bajok ott kezdődtek, hogy én mindig is tudtam, hogy szeret játszani és ez neki kikapcsolódás, de azt sose gondoltam volna, hogy pokollá is teheti a mindennapokat. Jó magam is játszom, de nem úgy, mint ő. Leül munka után este 7-kor és hajnali 3-4-ig tolja a barátaival. Sosem várja meg amíg elalszom, így marha nehéz nekem pihenni este, hiába kértem többször, hogy akkor menjen el játszani miután elaludtam (ez este 8-9re esik, mert 3:45-kor kelek a munkába). Néha így csinálja, néha meg pont nem érdekli és simán kiabál még hajnali 2-kor is. Aztán jött ez a kiskutya. Egy hetet vettünk ki mind a ketten és mikor nekem mennem kellett dolgozni, mert behívtak, így elvéve tőlem kettő napot a szabiból, azt hitte, hogy 12 óra munka után főzök, mosok, takarítok és a kiskutyához felkelek hajnali 2-kor. Hozzám vágta, hogy én nem csinálok semmit itthon, pedig én vagyok az egyedüli aki elvégzi a házi munkát és foglalkozik a kutyussal, ugyanis ő állandóan játszik. Próbáltam elmagyarázni neki, hogy ez már függőség, de rám rivallt, hogy ez neki az "én ideje". Ne haragudjon senki, de én nem tudom elképzelni, hogy az én idő állandóan egész nap tart és semmit se foglalkozol se a pároddal se a kiskutyáddal akit annyira de annyiiiraa akartál. 3 hónapja egyedül alszom el, mindent én csinálok és a belemet kidolgozom azért, hogy legyen kaja az asztalon, de ő csak játszik és játszik. Szerintetek?
máj. 11. 12:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá akkor képzelhetitek milyen a nemi életem is :)
máj. 11. 12:52
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél fúlhallgatót neki.

Pótcselekvés ez amugy.

máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz az egész sztori, neked is van én időd vagy csak neki jár? Munka mellett miért csak te vezeted a háztartást?
máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, miért játszik ennyit. A kérdés az, hogy minek vagy még vele? Egyértelműen leszarja a fejedet magasról. Nem számít neki a te munkád, a te mentális és testi egészséged, az alvásod stb.

Nem képes felelősséget vállalni. Egy igazi manchild. Az ilyenek nem érdemelnek kapcsolatot, maradjanak egyedül.

máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3/4 napi kb. 1 óra én időm van, de van amikor nincs is :/ neki viszont a pihenő vagy szabad napján 13tól akár hajnali 3-4ig menőleg. Volt mikor 3 napig nem volt mosogatva, mert én 5 óra alvással mentem folyamatos 12 órát 7 napon keresztül és direkt várta mikor fogok elmosogatni. :/
máj. 11. 13:29
 6/19 A kérdező kommentje:
Mielőtt összeköltöztünk nem volt ilyen. Mindig szakított rám időt és nem volt ennyire bunkó. Egyszerűen nem tudom mi történt.
máj. 11. 13:31
 7/19 A kérdező kommentje:
2/6 van fülhallgatója, itt az a baj, hogy rohadt hangosan beszél mikor játszik.
máj. 11. 13:33
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Elkényelmesedett. Eltudsz költözni?
máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem. Visszamenni a szüleimhez semmi képpen se akarok, mert nincs jó kapcsolatom velük. Barátaim nincsenek itt, a kollégáim többsége pedig házas, nem tudok lakótársnak se menni. Nem tudok albit fizetni egymagam, mert egyszerűen lehetetlen spórolnom 65k albi és a számlák+kaja mellett 310k-s fizuval
máj. 11. 13:36
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Húha, nehéz ügy :(

Szerintem a házimunkát hanyagold, tudom nehéz lesz nézni a mocskot, de nem vagy csicska hogy helyette dolgozz amíg ő játszik…

máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!