Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki ilyen, az tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ilyen, az tényleg nem érdemel a nárcisztikusnál jobbat?

Figyelt kérdés

Rengeteg esetben írják, hogy te választottad, ezt érdemled. Most olvastam ezt a cikket, hogy kihez vonzódnak a nárcisztikusok. Aki ilyen, az tényleg annyira rossz ember, hogy nem is érdemel jobbat?


[link]


Címszavakban:

-Felelősségteljes gondolkodás

-saját érzelmi igényeik megtagadása vagy feláldozása

-különösen empatikus

-hajlamos a bűntudatra

-alacsony önértékelés


Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ezek egy része miért negatív, miért kell legyőzni illetve fejleszteni ezeket a tulajdonságokat.

Engem csak az érdekel, hogy ezektől tényleg annyira rossz ember lennék, hogy megérdemlem a bántalmazást, a lelki terrort, a zsarolást, a kihasználást? Jogos, hogy aki ilyen, az nem is érdemel jobbat?



máj. 10. 10:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, rossz ember és megérdemli
Nem rossz ember, "csak" a rosszakat vonzza
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Te miről beszélsz? Az hogy valahikez vonzódnak a nárcisztikusak, nem jelenti hogy őket is fogja választani. És olyan meg nem lehet hogy valakihez csak nárcisztikusok vonzódnak.
máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nárci nyilván ráérez, kire tud rácsimpaszkodni, ki az empata. Ez nem azt jelenti, hogy az empata jól megérdemli a sorsát, mert ő "választotta" azt az embert, aki majd csak jóval később fogja kimutatni a foga fehérjét. Amikor már késő.
máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bolognai a kedvencem ***** válasza:
90%

Nem, de a mai társdalomban az áldozathibáztatás egy általános dolog lett. Rengeteg a rosszindulatú ember. Hidd el, hogy egy megerőszakolt nő is meg fogja kapni, hogy minek ment oda, minek öltözött úgy stb.. Ettől még nem lesz semmilyen szinten sem hibás érte. Ő nem tehet arról, hogy rengeteg rohadó lelkű förmedvény jár szabadon a társadalomban. Ugyan ez igaz arra is amit te írtál.


Tehát röviden, nem az ilyet senki nem érdemli meg.

máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Az ilyen jegyekkel rendelkezőnek sem kell ám összejönni vele.
máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell összejönni vele. Csak épp az összejövetelkor és utána még jó darabig ő krvajófej ám meg empatikus meg gyengéd. Nem úgy mutatkozik be, hogy én amúgy a nárci vagyok és tönkre foglak tenni.
máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Ez az egész így hülyeség és erre nem lehet jól válaszolni. Nem lehet tudni, hogy véletlenül rosszul vonzza-e egymást két ember és azért nem működik rövidtávon vagy csak a nárcisztikussal van probléma. Bizonyos pontig még megmenthető a nárci.
máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulni kiállni magunkért és nemet mondani, kilépni.

Különben mindig befognak találni mindenféle alakok. És ez nem csak párkapcsolatra igaz.

máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
100%
Pár jegy rám is illik és engem is talált már meg 3 nárci nő és egy ráadásúl még különösen jól is hazudozott és manipulált jobban kell figyelned a belső hangra ami figyelmeztet téged sajnos én sokszor nem arra hallgattam és visszanézve vettem csak észre mennyire hülye voltam. Kerülni kell ezt a sok nyomorékot nekik úgysem lesz soha lelki boldogságuk mert a nyomorult mindig mindegyik többet és többet akar de nem lesz több soha nekik. Kerülni kell őket jobban felismerni aztán had szenvedjen mind 😉! 44f
máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!