Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántó dolog korábbi beszélgeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántó dolog korábbi beszélgetésre hivatkozni egy vita során (hiszen azt mondtad, úgy mondtad, stb.)?

Figyelt kérdés
Az a rossz, ha valaki ezt felhozza, mert nem kap választ az új álláspontra vagy az, ha azzal intézik el a kérdést, hogy nem gondolták komolyan és nem is elegáns, hogy felemlegeted?

máj. 10. 00:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Elvárható, hogy a felek mindig átgondolják, mit mondanak?
máj. 10. 00:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen exem, aki ha valamit bántásnak értett, vagy félreértett sosem abban a pillanatban védte meg magát, vagy állt ki az álláspontjáért, hanem mindíg mikor hazament írt egy hosszú litániát, vagy rá pár napra vágta a fejemhez. Én közöltem vele, ha baja van mondja el az aktuális pillanatban ne pedig mindíg utólag vágja a fejemhez.
máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vki igért vmit amit nem tart be, nyilván hivatkozva lesz arra
máj. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, felnőtt emberektől elvárható, hogy átgondolja, hogy mit mond.
máj. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a probléma a lényeg, hanem a megoldás. Ha van megoldás nincs probléma. Saját tapasztalatom szerint, sokszor emlékeznek a felek rosszul, esetleg nem értették, amit a másik mondott. Az értelmezési hiba nagyon gyakori, illetve a kommunikáció minősége rossz. Azt mondanám, hogy hivatkozni csak leírt dologra célszerű.
máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3-asnál a pont.

Nem bántó. Ha valaki korábban mondott valamit, azt illik később is vállalni, amit ígért, betartani. Ha nem tartja be, lehet a korábbi ígérettel szembesíteni.


Az én pasim pl. azt ígérte, hogy amíg együtt vagyunk, nem lesz együtt senki mással. Mégis lett.


Később azt mondta: "én nem ígértem semmit neked, igaz? Nem ígértem házasságot, összeköltözést. stb."


Mondtam: "de, egyvalamit ígértél. Hogy nem csalsz meg. Mégis megtetted. Nem tartottad be az ígéretedet."

máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!