Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csaltad meg a férjed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltad meg a férjed?

Figyelt kérdés
Én azért, mert elhanyagolt és megunt.
máj. 9. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha én is így járnék, elválnék és nem megcsalnám.
máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1-es, mi a relevanciája a válaszodnak a kérdésemre?
máj. 9. 13:01
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
#2: az, hogy nem csak és kizárólag a te morális toprongy megoldásaid léteznek, kérdező.
máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

10 centi miatt.

Ami egy idő után még dolgát se tudta csak lógott neki.

Itt volt az a pont kerestem egy sokkal fiatalabbat elég komoly mérettel szex nagyon jó volt vele.Azóta elváltam és együtt élek vele.

máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Élvezd ki a fiatal brokit #4-es mert csak idő kérdése és te is kukázva leszel egy fiatalabbért.
máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Én azért, mert 10 éve nem volt köztünk szex, mert soha nem dicsért, mert mindig üvöltözött, mert szombat reggelenként 5-kor kellett kelnem, hogy mire ő 10-kor felébred, legyen bevásárolva, megfőzve a 3 fogásos ebéd (szombat-vasárnapra más-más), kitakarítva, gyerekek elrendezve.
máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
6# elég hülye vagy, bocs, hogy eddig vártál...
máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
#7 teljesen igazad van. :(
máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nagyobb volt a libidóm mint neki. Meguntam hogy általában én kezdeményezek. A munkahelyemen szerelmesek lettünk egy szintén ott dolgozó kollégával. Egy rendkívül jóképű férfi volt (életem legjobb pasija) ,elképesztő libidóval. Otthon is sok szex volt neki, ezt sosem titkolta. Pedig IDŐSEBB volt mint a férjem. Évekig tartó viszony volt, nem bántam meg.
máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

És nem lettél szerelmes és nem akartál többet a szeretődtől?

máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!