Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm csak játszmázik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm csak játszmázik?

Figyelt kérdés
Kényelmes életet élünk. Viszont barátnőm minden nap 5x megkérdezi mikor mondhat fel. Máskor meg "örömmel" önként mesél hogy x y vállalkozás mit csinált, ha nyilik uj üzlet figyeli, és még mondja h nem adott be ez a cég papírt még stb ..( mivel ezen a területen dolgozik)
máj. 7. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Ne emged h felmondjon...

Ha egyutt eltek mond h kulon kasszat szeretnel.


Tuti rajtad akar eloskodni

máj. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy munkahely váltásban támogatod, ha nem érzi jól magát, de abban, hogy munkanélküli legyen nem.
máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kérdés, ahogy az előző is írta, hogy munkahelyet váltani szeretne, vagy dolgozni nem szeretne?
máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van egy kis vállalkozása amiben dolgozna. Viszont most azt látom hogy nem igazán megy e kettő össze hangolása, amit szerintem más hozzáállással meg lehetne oldani, és még magára is lenne ideje.
máj. 7. 09:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, mire érted, hogy kettő összehangolása. A vállalkozásán kívül van más munkahelye?


"amit szerintem más hozzáállással meg lehetne oldani, és még magára is lenne ideje."


Tehát azt várod 2 munkahelyen dolgozzon, és "te szerinted" még így is jutna magára ideje?


Te tartod most el őt? Egyáltalán, honnan tudod, hogy milyen a masik teherbírása? Mert ha anyagilag nem függ tőled, és dolgozik, nem hiszem, hogy neked kellene eldöntened hogy mennyit dolgozzon!

máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kapcsolat, támogasd. Ülj le vele, és kérdezd meg, hogy hogyan tervezi jövőt, mit szeretne. Az én férjem is tavaly vágott bele, nagy lépés otthagyni a munkahelyet, és csak a vállalkozásra koncentrálni, de megérte. Ha nem is sikerül, az sem a világ vége, mert legalább megpróbálta. Szóval legyél mellette.
máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na akkor ezt most bogózzuk ki, mert nem egészen értem.

A barátnőd dolgozik egy munkahelyen, ahol nem igazán érzi jól magát. Saját vállalkozást szeretne, amit el is kezdett. Most párhuzamosan dolgozik alkalmazottként és vállalkozóként. Előbb-utóbbb fel akarja adni az alkalmazotti státuszt, de bizonytalan abban, hogy ezt mikor kellene meglépni. Jól értem?

Tulajdonképpen mi a probléma? Miért gondolod, hogy játszmázik a barátnőd?

máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebben mi a játszmázás?

Gondolom nem szereti már az alkalmazotti munkáját, és inkább a vállalkozását csinálná. Mi ezzel a baj?

Az nem jelent semmit, hogy együtt a kettőt nem menedzseli szerinted jól. Nem mindenkinek az az álma, hogy meggebedjen a munkába, és az utolsó percig ki legyen számolva az ideje.

Ha majd teljesen csak azzal kell foglalkoznia, egészen más lehetne.

máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!