Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok flörtölne valakivel?

Figyelt kérdés
nem tortenne erintkezes semmilyen formaban, csak beszelgetes(eloben), kacerkodas es itt meg is allna a dolog. Ez megcsalas?
máj. 5. 14:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Előttem ne tegye, de amúgy nincs ezzel gond(számomra)
máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván. Nekem egy kapcsolatban mindenfajta tudatos flört megcsalásnak számít.
máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem megcsalás, de nekem nem fér bele. Nekem ez nem kapcsolat.
máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ertheto mind2 opcio, az is akit ez nem zavar, az is akit zavar. En nemtudom hogy ez zavarna-e..ha nem elottem teszi, ugyse tudom meg, tehat amirol nem tudsz az nem faj:)
máj. 5. 14:37
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi erővel konkrétan meg is dughat mást, ha nem tudsz róla. :))))
máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem megcsalás, csak krva nagy tiszteletlenség. Még szép, hogy zavarna.
máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a megcsalás egy formája hiszen ha másokkal flörtöl előttem, hátam mögött akkor már nem vagyok neki elég, vagy sosem voltam. Hogyha egyszer én elég vagyok valaki számára akkor velem flörtöljön és kész.
máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
Csak akivel flörtölget nehogy elküldje a francba.. nem mindenki vevő a komolytalan jatszadozasra.
máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%

Nyipván ilyenkor csak a 3.tól függ akar e vele d.gni vagy nem, meddig megy el a párommal, es nem a páromtól függ.


Számtalan olyan van hogy akikkel a mellettem levo pasi flörtöl abbol csak azert nincs megcsalás mert maga a másik nő nem ment csak tovább a flörtnél es csak a masik nőn múlt az hogy a pasim nem csal meg. Es nem a barátomon.


Ilyen esetekben én már tervezek az adott pasival, elvagyok vele, nem drámázok mert minek drámázzak, azzal még ugyanolyan marad, de keresek mast helyette.

máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
*jav: én már nem tervezek az adott pasival
máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!