Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azért nem vitázik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azért nem vitázik már velem mert már feladta?

Figyelt kérdés
edig bevallom sok olyan vita volt amit en generaltam mert eppen rossz kedvem volt es rajta vezettem le, kotekedtem vele, stb. Mostmar ha ezt is teszem inkabb csak nem szol semmit vagy mosolyog ha ez eloben van, ha uzenetben akkor meg siman nem ir vissza es vagy meg se nyitja az uzenetem vagy lelattamoz. Mostmar mindog ilyen lesz?
máj. 2. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a legrosszabb ha egy nő közömbös lesz - készülhetsz a szakításra. N vagyok
máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Vagy te unod meg, mert neked szükséged van a vitákra, vagy ő elégeli meg, hogy tovább pörögsz akkor is, ha ő nem reagál. Valamelyikőtök szakítani fog.
máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Valszeg igen. Unja a hülye kötekedésed meg azt, hogy rajta vezeted le a bajaidat. Én mondjuk momentán már otthagytlakak volna.
máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás lesz.

Szerelemből költöztünk össze mindent közösen teremtettünk meg.Sok vita stressz munka volt benne ezzel jár a sok veszekedés is.

Majd egy napon észrevettem hogy csend lett.Csend de olyan hogy nem értettem.Nem értettem majdnem két évig.Beszélgettünk éltünk közben de onnantól soha egy hangos szó nem volt.

Éreztem hogy ez valami komoly dolgo lesz de azt mondta minden rendben.

?ajd egy reggel közölte elmegy a barátnőivel pár órára kávézni mindjárt jön.

Felhívott közben válunk vagy én költözök el vagy ő.

Mire hazaér döntsem el mert csomagol és megy.

8 éves kapcsolat volt de utána úgy felszívódott hogy szinte azt se tudom kivel éltem ennyi időt.Letiltott még a barátnői ismerősei is. senkitől nem tudom megkérdezni mi van vele.

Ez a tanulópénz.

máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodj meg már keres másik fickót.
máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sajátságos önvédelmi lépés a részéről: unja már az állandó balhéidat, nem akar belemnni, mert minek veszekedni, ha nem változol semmit sem?
máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Én akkor csináltam ezt amikor már elegem volt, hogy jelentékteken dolgokból is hosszan tartó parttalan vitát csinál. Aztán pár hét múlva szakítottam.
máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%

Kerül téged, unja a durvaságaidat, nem szereti a verbális erőszakot. Nem reagál, amit jól teszi. Helyetted egy kedves, megértő igazi férfit keres, aki nem kötekedős, nem színészkedik, nem infantilis, nem akar pótanyukát, háztartási cselédet. Aki párkapcsolatra, apaságra alkalmas.


Ha őt megtalálja, biztonságban fogja érezni magát, mert lesz, aki megvédje őt. Amint megtalálta a számára megfelelő férfit, azonnal szakítani fog veled. Nem fogod tudni szakítástól visszatartani őt, engedd el ezt a nőt.

Inkább maradj egyedül, mert a durvaságaidat nem fogják szeretni, nemhogy még elviselni is….


Egy magára valamit adó erős, érzelmileg felnőtt nő nem kezd infantilis, erőszakos kisfiúval.


Menj pszichológushoz, az többet fog segíteni rajtad, neki is ugyanazokat mondd el, mint amit itt leírtál!

máj. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!