Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben tudnék bízni, ha párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben tudnék bízni, ha párom beleszeretett másba?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdődött a kálváriánk az élettársammal, akivel van egy közös pici gyermekünk és közös lakásunk.


Sokat veszekedtünk az elmúlt időszakban, durva dolgokat is egymás fejéhez vágtunk. Lelkileg kimerültünk.


Majd telt múlt az idő, és egy vita közben bevallotta, hogy van valaki más, akivel komolyabban el tudná képzelni.


Ekkor mintha valami rám zuhant volna, ráeszméltem, hogy én ezt nem akarom, nem akarom elveszíteni őt. Ő is azt mondta, hogy szeret, és egyben akarja tartani a mi közös életünket. Azonban sajnos belebonyolódott még jobban érzelmileg, később bevallotta, hogy totál szerelmes lett a másik hölgybe. Csók elcsattant köztük, más nem volt elmondása alapján...


Ennek nem egészen 2 hónapja. Ők tettek hátra sok lépést, csak annyit kommunikálnak egymással (munkából adódóan), amennyit muszáj. De teljesen őszintén beszélünk most egymással már, és azt mondja, még vannak érzései a másik iránt, nem tudnak ezek ilyen hamar megszűnni.


Szerintetek van remény még arra, hogy a kapcsolatunk és a családunk helyre tudjon állni? Ki lehet valakiből szeretni? Kb. mennyi idő kell ehhez, ha lehetséges?


Otthon most igyekszünk egymással tisztelet és szeretetteljesen viselkedni...


Ha valakinek van saját tapasztalata,vagy ismer olyat akik hasonló szituációba kerültek,kérem írjon,nagyon szívesen elolvasom.


Az alpári,bunkó módon megfogalmazott hozzászólók kérem kíméljenek!



ápr. 30. 14:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
abban, hogy mihamarabb elhagy
ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő már másba tud szerelmes lenni, akkor a ti kapcsolatotoknak vége van. Lehet itt még vergődni, ő is csak szenved és szíve szerint a másik nővel lenne. Ebben szeretnél élni?
ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt kell mondjam, ez már nem fog működni. Idő kérdése és le fog lépni.
ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A boldogság nem létezik ***** válasza:
49%
Majd megtanulod szépen, hogy nem szabad megbízni senkiben, a "szerelem" pedig nem több, mint egy gyorsan múló emberi szeszély.
ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Ennél még az is jobb lenne ha félredugott volna egy random nővel, mert mostanában kevés volt a szex, otthon csak a feszkó van, stb. Mert a vonzalom jön és megy, döntés kérdése hogy engedsz neki vagy sem. De hogy beleszeretett valakibe az egy teljesen másféle dolog, ráadásul bevallotta, felvállalja, tehát komoly. Én nem tudnám így folytatni.
ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Abban bízhatsz egyedül, hogy le leszel cserélve.
ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak idő kérdése, hogy elhagyjon. Vagy emiatt a nő miatt, vagy majd jön másik. Látod, még csak munkahelyet se váltott..
ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is nagyon kevés rá az esély, hogy igazán helyreálljon a kapcsolatotok, és ne csak látszat szintjén.

De a minimum az lenne, már ha tényleg komolyan gondolja, hogy helyre szeretné hozni, ha munkahelyet váltana. Hiába kommunikálnak kevesebbet, akkor is látja nap mint nap. Én ebbe így nem mennék bele. Ez nem elvárható, hogy elnézd, hogy minden nap ki van téve a kísértésnek.

Csak úgy adnék ennek esélyt, hogy a másik nővel zéró kommunikáció van, magyarán munkahelyet vált. Nincs kifogás, hogy nem opció, nem tud, nem akar, jó ott a fizu akármi, valamelyik ujját meg kell harapnia, ez van.

ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még egy jó tanács. Ne legyél naív, használd a józan eszed, még ha az a rosszabb verzió annál, mint amit tőle hallasz. Ami őszíntének tűnik, nem biztos, hogy az az igazság is.

Nekem van egy olyan érzésem, hogy pont fordítva történt az ok-okozati dolog. Nem amiatt “jelent meg” a másik nő, mert köztetek viharossá vált a kapcsolat, hanem azért vált viharossá, mert képbe került a nő, és felé lettek érzései. Láttam már ilyet a környezetemben. És azt is gyanítom, hogy nem csak kis csók csattant el, hanem igenis kavartak hónapokon át. Majd mikor véletlen elszólta magát előtted, valamennyit kénytelen volt bevallani, de csak annyit, amit még le tud nyeletni veled.

ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#8 Igen, csak azt nem látod be te sem, hogy a kérdező kicsit sincs alkupozícióban, így nulla amit ér a szava, meg a kérései.


A párja másba szerelmes, ő meg kapaszkodik bele így is.Erre a helyzetre nem az a megoldás, hogy a kérdező ultimátumot ad neki, mert itt ő az, aki jobban ragaszkodik.


Én azt mondom kérdező, készülj a külön álló életre.Aztán ha a párod maradni akar, majd kiderül.

ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!