Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi a kevésbé ciki? Lent leírom a sztorit, hosszú, de próbálom röviden...

Figyelt kérdés
Miközben készítettem az ebédet, beszéltem pár szót a párom hugával. Mondtam neki, hogy főzök, azért nem tudok most beszélgetni. Megkérdezte, hogy mit készítek és amikor megtudta, megkérdezte, hogy átjöhetnek-e a barátjával ebédre, mert az ő is nagyon szereti. Tudni kell, hogy általában nem főzök sokat, főleg frissensült féléből, most is csak két, nem túl nagyétkű főre való mennyiséget csináltam. Mondtam neki, hogy majd legközelebb készítek többet és akkor meghívjuk őket. Ezek után felhívta telefonon a huga a páromat, hogy hadd jöjjenek át, csak egy kis kóstolóra... Megfűzte a bátyját, át is jöttek végül, és azt lett a vége, hogy egyikünk sem lakott jól. Nagyon kínos volt, mert a barátja meg is jegyezte, hogy ő evett volna még. Mi a jó megoldás legközelebb, ha ilyesmi lenne?
ápr. 27. 19:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
*Majd (ma helyett)
ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ezek után elgondokoznék, akarok-e ilyen emberrel együtt élni, akit mellesleg minimálisan sem érdekel a véleményem.


(nem, nem akarnék).

ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nagyon kínos volt, mert a barátja meg is jegyezte, hogy ő evett volna még - mondjuk ÉN itt kibsztam volna az ajtón, úgy mellékesen.
ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!