Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek nagy red flagek egy fiúnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy red flagek egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Videójáték, és kábítószer függő, legalábbis elég sűrűn használ metamfetamint, amikor múltkor átjött hozzám akkor is kábítózott. Régebben dührohamai voltak a depressziója miatt, most csak a szer miatt vannak hangulatingadozásai. Pár hónapig sugar kapcsolatban volt (eltartotta őt egy idősebb férfi), jelenleg munkája sincs. Ismerősöm már mondta, hogy nem kellene vele foglalkozzak, de külsőre nagyon cuki srác.

ápr. 26. 17:10
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Ezek elég durva red flegek :/ Szerintem hagyd inkább
ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért bezárkóznék éjszaka, nehogy valami tippelés közepette nekem jöjjön késsel vagy valamivel.
ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenképp felejtős.

Megfogadnám az ismerős tanácsát.

ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden a külső ám. Szerintem hagyd a francba. Találsz te ennél jobbat
ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Bro ez nagyon durva……
ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!