Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy férfinek engedélyt kell kérnie a barátnőjétől ha a barátaival szeretne találkozni?

Figyelt kérdés
ápr. 21. 21:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nincsen se póker se lányok csak sör és beszélgetés.
ápr. 21. 21:57
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
De mit jelent az engedélykérés konkrétan?
ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ha normális tevékenységről szól a találkozó, azaz nem piálásról, akkor nem kellene engedélyt kérni.
ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Jah és még annyi, hogy ha azt mondod éjfélre vagy várható, akkor ne hajnal 3-kor ess be bárhová.Mert az a szerencsétlen nem féltékeny, csak azt hiszi, hogy elütöttek vagy bármi és kint sétál az utcán várva kéztördelve.. Ha már valakinek a telefonon van a mancsa éjjel nappal, akkor legalább az alap neveltetést.. Hála Istennek én már ilyenekből kimaradtam már ezer éve, de sajnos a memóriám még működik.


A napokban itt volt egy fiatal lány aki ezt végig élte, és hopp beugrott és elég szolidáris is vagyok..

ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%
14+ Vagy maradhatsz akár reggel 8-ig is, csak az ilyen szerencsétlen naiv embereknek legalább egy füstjelet küldjetek, hogy éltek.
ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem engedélyt kérni régen rossz, de, egyeztetni kell. Szólni, hogy pl. elmegyek a városba, éjfél felé jövök. Hogy a másik tudja, merre vagy, hogy tervezze a saját napját, kb mikorra vàrjon. Szerintem így lenne egészséges.
ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Engedélyt? Netán a tulajdona vagy, vagy a feleséged a zárkafőnök a kolostorban?

Az hogy, megbeszélitek kinek mi a programja estére és szólsz neki teljesen természetes, magától értetődő. Ha viszont engedélyt kell kérned mint óvodás korodban anyucitól, akkor egy papucs vagy, a csajod meg egy házisárkány.

ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én konkrét engedély kérést olyan esetben tudom elképzelni, ahol a nő mondjuk mindenórás terhes, esetleg az egyik fél nagybeteg és épp segítségre szorul.
ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#18 ott sem engedélyt kérsz, hanem mondod, hogy este elmész a haverokkal, de a teló nálad hívjon azonnal ha bármi van / ha minden órás terhes akkor alapból nem akarsz menni, mert kibírod azt az 1-1 kimaradó alkalmat, hogy ott legyél mellette amikor kell (majd utána bepótolod kamatostól).
ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, fontos letisztázni, hogy neked az "engedélykérés" mit jelent. Én mindig megírom a páromnak, hogy kivel vagyok és kb. mit csinálunk, meg akkor is dobok egy üzenetet, ha elindulok haza, mert abból akkor tud kalkulálni, hogy nagyjából mikor kell megérkeznem. Valakinek lehet, hogy már ez is túlzott kontrollálás, nálunk meg teljesen alapdolog. Nyilván az régen rossz, ha el kell kéredzkedned, mint a szüleidtől anno, de az szerintem oké, ha elvárja a párod, hogy szólj neki, hol vagy, mit csinálsz és kb. mikorra várjon.

De ezeket a határokat és kompromisszumokat nektek kell kialakítani a kapcsolatban. Lehet, hogy ami itt sokaknak beválik, nálatok nem fog működni. Meg kell beszélni a pároddal, hogy bizonyos dolgokban engednie kell, cserébe meg te fogsz bizonyos dolgokból engedni, és így valahogy kialakítotok egy mindkettőtök számára járható utat. Te mondjuk rászoktatod magad, hogy óránként dobj neki egy üzit, hogy mizu, amikor elmész szórakozni, cserébe ő meg nem írogat neked, hanem megtanulja, hogy majd úgyis jelzel neki te. De ez most csak egy példá.

ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!