Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom leszopta az exét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom leszopta az exét, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a csajom a volt exét leszopta többször is, 4 hónapja vagyunk együtt, de ahogy ezt megtudtam, elment az egésztől a kedvem. Undorítónak tartom, mikor elképzelem, hogy f*sz volt a szájába...szerintetek, mit csináljak? Elfog múlni, hogy ennyire zavar?

ápr. 19. 20:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, azzal nincs baj, ha valamit undorítónak tartasz. Nő vagyok, szerintem is undorító a szopás, nem is csinálom. De nem nézek le másokat, akik csinálják, és nem tartom őket gusztustalannak. Az benne az undorító, ha nekem kéne csinálni.


Ez olyan, mint borsófőzelék, aki szereti, egye, csak nekem ne kelljen.

ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Szóval téged nem? :D
ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Szopd le te is az exét, így már nem fog zavarni, mert közös az élményetek.


Win-win helyzet.

ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj meg, komoly mentális problémáid vannak így a XXI. században - vagy troll vagy.
ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
Végre látszik a kérdéseken, hogy jön a hétvége.
ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy leszopta. Normálisan működő kapcsolatban a szexualitás is működik. Ha téged nem szopott le akkor köztetek van a baj. És, hogy mit csinálj? Hagyd őt el, neked még fejlődnöd kell, majd pár év múlva keress nőt. És csak szólok, ha nem vagy mormon vagy hasonló akkor mai világban tudbatnád, hogy ha valakinek van exe akkor azzal bizony csinált dolgokat, nem csak egymás szemébe néztek. De maradhatsz egyedül is, nekünk az sem baj.
ápr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
dugj fel neki egy xxxxles dildot es nezd ahogy sirva fakad.
ápr. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
18%
Mostantól max erre a célra használd te is.
ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!