Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékeny ha nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny ha nyitott kapcsolatba vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én és a gyermekem apja nem vagyunk már együtt, viszont neki van egy barátnője! Többször láttam már más és más pasival. Ezt nem mondtam a volt paromnak se, viszont volt apósom meg igen! És az volt a válasz hogy tudd róla az ex, de ha jön a gyerekhez látogatni akkor folyamatossan zaklatja a nő! És az is elhangzott már hogy “látni a szemébe” hogy nem tetszik neki hogy én vagyok a gyermek anyja! Na most a kérdésem az lenne, hogy egy nyitott kapcsolatba mire a féltékenység? Az ex le szarta a gyereket hónapokig. Most meg kezd kötödni hozzá, nem tudom mi lehet az oka. Eddig a nő volt a minden. Aki persze mindenkivel is kavar, hazudván hogy évek óta szingli. A volt párom meg vele èl. Létezik így érzelmi kapocs? Azt se értem hogy mikor velem volt és valaki rám irt mindig láttam rajta hogy örül ha törlöm az üzit. De ennél a nőnél nem látok felè féltékenységet.
márc. 28. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Vissza akarod fogadni? Hónapokig nem törődött a saját gyerekével.

Tudod miért törődik vele most?

Mert most hozzá van kedve.

Eddig a nőt ajnározta, most a közös gyermeket, lehet téged is fog és ha megunja megint váltani fog.

Egyébként semmi közöd hozzá addig míg a nője nem téged támad.

márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem! Nem az hogy közöm van hozzá vagy nincs! Hanem hogy ne az legyen, mikor a ribizli foglalt akkor babázik!
márc. 28. 23:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hm, de ha ti külön vagytok, elváltatok akkor nincs valamiféle rend mikor mehet hozzátok? Hétvégén egy nap? Vagy valami ilyesmi? Miért nincs megszabva mikor látogathatja a gyermekét?
márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki bármikor jöhet. 5 hónapos a kicsi. 3x látta azóta.
márc. 28. 23:09
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha mondtad, hogy bármikor miért zavar, hogy akkor megy ha a nő másokkal van együtt? Ha munka után járna az is zavarna?

Megcsalt azzal a nővel téged és amiatt vagy ideges?

Miért törődsz velük egyáltalán? 5 hónapos a baba, vele foglalkozz. Minél stresszesebb, dühösebb vagy annál inkább érzi!

Nincs segítséged?

Mondjuk hiába van/nincs akkor is téged akar főleg éjszaka.

Te vagy a legfontosabb ember az életében. Senki más.

Neked is legyen ő bármennyire is fáradt, feszült vagy. Elmúlik olyan gyorsan a baba időszak. Nehéz, mert az, de nagyon értékes, szép időszak.

Ne rontsd el azzal, hogy olyan emberekkel foglakozzol akik nem érdemlik meg kérdező. Jó?

márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy te azt hiszed, hogy annak a ribizlinek olyan könnyű az élete? Nem az. Folyamatosan férfiakkal akarja magának bebizonyítani, hogy ő értékes, hogy szerethető. Nem tud megállapodni, senkibe se bízik. Súlyos problémái vannak. Lehet még nagyobbak mint neked.

Az exed se kis piskóta. Ő neki többet ér a szex egy ribizlivel és ha megunja máshol keresi. Nem fogja valószínűleg megtalálni a helyét az életében.

Nincs mire irigykedni, nincs kire haragudni valójában.

Változtasd meg a szemléletmódodat, mert magadnak ártasz vele.

Egyébként tessék megmondani az exednek hogyha látni akarja a gyermekét akkor hétvégén tegye meg xy időpontban xy időpontig.

Nem átjáróház a tiéd, nem ő rá vársz mikor jelenik meg, van életed.

És ha nem tűnik fel akkor az az ő veszte!

A gyerektartást fizesse, ha nem teszi jelentsd be!

márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok! Köszönöm!❤️ igazatok van! Csak nem tudom valamiért zavar. Talán túl fáradt vagyok. 😄
márc. 28. 23:38
 8/9 anonim ***** válasza:
márc. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kegyetlen 😄. Mindegy az érzelmi része azért még érdekel.
márc. 29. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!