Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután mondtam neki elhagyom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután mondtam neki elhagyom, így reagál! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Több éve már hogy megromlott a házasságunk.

Többször elzavart, terhesen is, pici gyerekkel is, aztán hogy nagyobb lett akkor is.

Ennek több mint 3 éve.

Sokszor ittas, keveset van itthon, esténként van csak velünk.

Semmibe nem segít, se bent a házba, se az udvari munkákba.

Mindent egyedül csináltam/csinálok meg

Mikor beteg lett a gyerek, kórházba kellett menni, oda se vitt minket.

Szülei ellenem beszélik, mert én próbáltam itthon "tartani", az elejen velünk is maradt többször itthon, aztán az anyja mindig kitalált valami munkát, amibe a férjemnek segítenie kellett.

És azóta ez így megy, mindig talál valami munkát, és igy a férjem mindig náluk van, és ott munka után isznak együtt az apjával.

Bejelentettem neki hogy én eddig tűrtem, és kértem hogy változzon meg.

Most zsarol... hogy elveszi tőlem a gyereket, vagy ha elhagyom megöli magát.

Mióta tudja hogy el megyünk, azóta folyamatosan iszik, éjszaka is, munkába is...

Hívogat részegen, hogy én. Vagyok a hibas, miattam lett ilyen...



márc. 20. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki,hogy nyugodtan olje meg magat (nyilvan e fogja). Gyereket meg csak ugy nem vesznek el,mert valami félhülyének bekattant ez...
márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja*
márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszik el tőled a gyereket ha alkoholista és zsarol téged.
márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Megint egy pasi, aki előtte tündi-bündi, odaadó, rendes, empatikus volt, szerette volna a gyereket és hirtelen átváltozott egy csúf, alkoholista szörnyeteggé.


Mit tehetsz? A legokosabb az lenne ha megvárnád amíg negyedszerre is elzavar, de most kivételesen ne menj vissza hozzá.


Persze le is léphetsz, a gyereket úgysem kapná meg, de majd ha ott tart akarni sem fogja, így is mindent megtesz hogy távol legyen tőle. Csak az a gáz, hogy majd láthatásra oda kell adnod egy embernek, aki öngyilkossággal fenyeget ha ki mersz állni magadért. Milyen jó lesz otthagyni majd nála a visítva beléd csimpaszkodó gyereket, főleg ha még inni is fog.

márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Évek óta ez megy és hangolja a negatív család... Akkor mi ezen a meglepő?

Viszont pont így nem tudja elvenni a gyerekeket. Ha nem engeded oda a gyereket és ő akar fellebbezni, akkor szépen bejelented az egész család ittasságát. Megvizsgálják a körülményeket, igazat adnak, szépen hivatalosan is eltiltják. Ezt tudod tenni. Ha pedig elhagyod és öngyilkossággal zaklat, akkor még fel is jelentheted.


35/F

márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tilos ilyeneket elmondani. Költözni kell mikor nincs otthon megszervezni a biztonságot es kész.

Nem veszélynek kitenni a gyereked is.

márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy fogja megölni magát...idióta érzelmi manipuláció! Bár, ha összegezzük, jobban is járnál ilyen ex esetében egy halottal, azután legalább jár majd a fix árvaellátás, mint majd egy mindenbe belekötő problémaforrással, akire számítani ugyanúgy nem fogsz tudni gyereknevelés terén, mint most. Szóval ha megint fenyegetőzik, mond csak meg neki, hogy holtan értékesebb, mint élve, szóval hajrá!

Csomagolj és menj!

márc. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártál egy piás embertől? Jogy majd segít szépen becsomagolni vagy gondoskodóan kivesz nektek egy lakást?
márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!