Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapos kapcsolat... Elmentem segíteni a volt nejemnek a kertben egy problémát elhárítani... De a barátnőmnek csak azt mondtam hogy vásárolni megyek. Most hogy megírtam neki hogy nem csak vásároltam, nem válaszol messengeren. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
márc. 8. 17:33
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Sajnos telefonon most nem hívhatom, mert a lányáéknál van száz kilométerre. Én meg lassan megőrülök hogy miért nem válaszol... Talán csak hagyja hogy följek a saját levemben... Vagy lehet hogy ennyiért szakít velem?
márc. 8. 17:36
 2/33 A kérdező kommentje:

Amikor hazajöttem a városból vásárlásból, megírtam neki hogy megjöttem... Ő meg rákérdezett hogy ilyen soká? Akkor persze mondtam neki hogy valójában nem csak vásárolni voltam hanem a volt nekemnek próbáltam segíteni a kertjében egy olyan műszaki problémát elhárítani, amit egyedül nem tudna (nemrég vette a kertet de talán ez mindegy is).

Most már tudom hogy előre el kellett volna mondanom hogy nem csak vásárolni megyek... De nem tudtam még hogy reagálna.... Gondoltam nem mondom.... Az a biztos... De semmi megcsalás meg ilyesmi a volt nem mert csak emberi kapcsolatban vagyunk

márc. 8. 17:39
 3/33 anonim ***** válasza:
59%
Te komolyan ilyen kkapcsolatban élsz jogy be vagy sz.rva attol is ha elmész valahova?
márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Mit vártál miután hazudtál neki? Az ilyen pasikat azonnal dobtam mindig. Szánalmas.
márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Szerintem az túlzás hogy hazudtam, csak nem mondtam el mindent... De valójában nem tettem semmi olyat.

És én mondtam el hogy hol voltam... Miután rákérdezett... Merthogy sokallotta az eltöltött időt. Hazudhattam is volna valamit... De valójában nem volt rá okom....

Tudom előre kellett volna elmondanom...

márc. 8. 18:11
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Most joggal gondolhatja, hogy összejársz az exeddel.
márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem kellett volna hazudni.
márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
67%
Jobban jártál volna ha inkább füllentesz azzal kapcsolatban hogy hol voltál!..
márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
10%
Jól csináltál mindent. Rólad példát lehetne venni.
márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
30%

Ne már, hogy felnött embernek minden percéröl el kelljen számolni, mit csinált, hol volt és miért. Egy egy hónapos kapcsolatról beszélünk könyörgöm, még alig ismerik egymást. 100 km-re van a nö, szóval még az sincs, hogy otthon várta és a kérdezö késöbb ért haza, mint ahogy meg volt beszélve. Ha meg fel sem szabad hívni, mert a lányáéknál van (szóval még ez is meg van mondva, hogy öfelségét mikor szabad hívni), akkor nehogy már elszámoltassa, hogy kérdezö 100 km-rel arrébb mivel mennyi idöt tölthet. Bocs de ez valami vicc?

Szerintem kérdezö semmit nem vétett. Ha emiatt szakít, akkor talán jobb is.

márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!