Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még ennek értelme, vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt. Ha kiteszek magamról egy képet bárhova, egyből tiszta ideg, meg én ezt hogy képzelem, legyek akkor azokkal, akik likeolgatják a képeimet. Emellett, ha kisminkelem magam, emiatt is kezdi a hisztit, hogy ő nem szereti, ha egy nő sminkel, meg direkt azért csinálom, hogy őt idegesítsem, mert tudom, hogy nem szereti, meg kinek akarok tetszeni már, stb. Hiába mondom neki, hogy senkinek, én csak szimplán szeretek sminkelni, és nem fogok egy olyan dolgot hagyni, amit nagyon szeretek, mert neki nem tetszik. Amikor összejöttünk, akkor is sminkeltem magam, nem értem, hogy akkor miért jött össze velem? Ha ezt felhozom neki, egyből jön a szöveg, hogy miért vagyok vele ilyen, meg biztos szakítani akarok, nem érti mit tett.

Ha van valami olyan dolog, ami miatt egy kicsit összekapunk, vagy vitázunk, akkor is jön ugyanaz a szöveg, hogy én biztos szakítani akarok vele, meg direkt veszekedni akarok, pedig mindig elmondom neki már előre, hogy nem veszekedni akarok, csak meg akarom beszélni azokat a dolgokat, amik úgy érzem nincsenek rendben. A veszekedések 99%-ában neki van igaza, az az 1% pedig az, amikor éppen belátja, hogy nekem IS igazam van, de félig neki is. Játssza az áldozatot állandóan, meg mindent úgy kimagyaráz, hogy mindenképpen ő jöjjön ki belőle jól, és én legyek a hülye a végén. Általában már inkább ráhagyom, mert szerintem semmi értelme vitatkozni vele bármiről is, amikor folyamatosan csak támad, bármit is próbálnék vele megbeszélni. Találkozni sem találkozunk már csak ritkán, mert a legapróbb dolog is fontosabb nálam, pedig az első időszakban meg úgy mászkált utánam, mintha hozzám lett volna ragasztva, leste minden kívánságom, csüngött minden szavamon.

Rettentően elhanyagolva érzem magam. Úgy érzem már nem is szeret. Mondani sokszor mondja, de a tettei teljesen az ellenkezője annak, amit mond.

Nemtudom, lehet ez csak egy mélypont a kapcsolatunkban, vagy már nem szeret? Lehet ebből még egy jó kapcsolat, vagy inkább lépjek ki? Ti mit gondoltok?


márc. 3. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata hajlamú, erősen birtokolni akaró személyiség. Menekülj.
márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Ez nem szeret vagy nem szeret kérdése. Egyszerűen ilyen.

Bár azt én se értem, hogy minek koldulsz lájkokat.

márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem koldulok likeokat, de nyilván, ha Facebookra vagy Instagramra kirak egy képet az ember, akkor vannak, akik likeolni fogják, ez szerintem egyáltalán nem koldulás, ha senki nem likeolná, az sem érdekelne, nem azért rakom ki a képeimet, hanem azért mert nekem tetszik.
márc. 3. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Így igaz, ő birtokolni akar téged. Szabályokat felállítani neked. Kisajátítani.

Ez egy mérgező kapcsolat.


Minél tovább maradsz benne annál több értékes időt veszel el magadtól.

márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

És a telefonodban nem tetszik? Ugyan már, azért teszed ki, hogy másoktól kapj ezáltal visszacsatolást. Ami azért gáz, mert konkrétan más paik véleményére vagy kíváncsi, hogy tetszel e nekik.


Lehet tagadni nyugodtan, de az előző érved sem volt acélos.

márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Irányító, elnyomó, ahogy az egyes írja, pszichopata hajlamú. Kidobnám azonnal. Többé szóba sem állnék vele.
márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Tok mindegy miert rakja ki a kepeket. Menjen az ilyen a halal faszara. Ne sminkelj, ne rakj ki kepet, kovetkezo lepes az lesz, hogy beleszol az oltozkodesedbe es a barataidtol/csaladodtol is elszakit.

Meg most rakd ki a szuret.

márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
para a srác, szerintem vess ennek a kapcsolatnak véget
márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen embernek szültem. Igen meglehet kövezni.


Az elején lightos volt az egész tehát nem beszélhettem a fiú barátaimmal, nem tehettem ki csak közös képet. Sokáig megállt ebben illetve abban hogy minden vitánál vitánál elhitette velem hogy én vagyok a köcsög. Nem vitatkoztunk sokat havi 1-2.

Szülés után. Heti 5 vita minimum vagy mindennap. A viták alatt nekem is jön.

Nem sminkelhettem, nem hordhattan kivágott felsőt, folyton vádolt hogy megcsalom, nem mehettem sehova nélküle, nem vehettem magamnak csipkés bugyit vagy melltartót mert nem neki veszem úgyse. Egy profilképváltásnál a hajamnál fogva elrángatott a fürdőbe a fejem a víz alá byonta majd belecsapta a falnak. Az orrom betört a 13 hónapos gyerekem ordított félt. Ekkor hagytam el.


Mikor szakítottam megkönnyebbültem.


Amiket most tapasztalsz intőjelek. Előbb utóbb téged is bántalmazni fognak lelkileg testileg egyaránt.


Szakíts vele!

márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Akkor én meg leírom, hogy működik egy TÁMOGATÓ kapcsolatban a sminkelés dolog: az én párom véleményezi. Pl. jelzi, ha túl halvány az alapozóm, sápaszt, de ma pl. nagyon megdicsérte a sminkem, szerinte pont eltaláltam a színeket. Ő szokott rólam képeket csinálni és biztat, hogy ha gondolom, nyugodtan tegyem ki. De az én döntésem, ha akarom, kiteszem, ha akarom, nem. Ha valaki bókol, dicsér, akkor kifejezetten büszke és azt mondja: "látod, én is épp ezt mondom".
márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!