Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normálisak ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normálisak ezek a dolgok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan 1 éve alkotunk egy párt.


Az első 2-3 hónapban elég gyakori volt a szex,mostmár a heti 1 ha van azt jónak lehet mondani.

Hiába próbálkozok,rámenősebben vagy romantikusan mindig nem a válasz.

Fáradt,de hajnalokig képes sorozatot nézni.


Gyakran félremegy telefont nyomkodni,mert kell neki egy kis magány ha pl 3 napot együtt vagyunk.


Persze nem beszél mással,hisz ha előttem is nyomkodja mindig mutatja,de ki tudja.


Közös kép feltöltése szóba sem jöhet,mert azzal várjunk még.


Szóba mondja,hogy szeret,de leírni még egyszer sem írta.


Ha napközbe beszélünk és érdeklődöm,akkor az a baj,hogy neki be kell számolnia,ha nen írok akkor meg ki van akadva,hogy nem tudja mi van velem.


Lehet velem van a baj,hogy az apró részletekre is figyelek és éppen rá is vagy érdemes lenne elengedni ezt az egészet?


Sokszor felhoztam már ezeket,de csak azt mondozgatja,hogy szeret és velem akar lenni.


26 éves Nő

Én pedig 27 éves Férfi



2023. aug. 9. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Sori nem olyan megerőltető, mint a szex, ami vagy jó vagy nem, utána ki kell mászni a puha ágyból, és minden tiszta genny.
2023. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az igaz,de nem csak a szexről van szó.

Olyan érzésem van mintha csak valaki olyan kell akivel mindent meg lehet beszélni,de semmi több.


Neki is elmondtam,de nem hatotta meg a dolog.

2023. aug. 9. 23:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy veszem észre nem nagyon érdekli a te igényeidet. Nem tudom elképzelni, hogy ültök le megbeszélni. Elmondod neki mi zavar majd ő erre azt mondja hogy "de hát szeretlek és veled akarok lenni"?? Ennek semmi értelme.
2023. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Éltek egymás MELLETT, de nem együtt EGYMÁSÉRT.


Ez a sorozat előtt punnyadás az együtt lüktetés helyett csak a magány, az egyedüllét kivédésére elég.


Érzelmileg, szellemileg, testileg tartalmas kapcsolatról az esetedben nincs szó.

2023. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

Igen,ez a válasz.

Ha mondom,hogy ez nem oké így akkor az a válasz,hogy túlreagálom a dolgot,ő szeret és ne agyaljak feleslegesen.

2023. aug. 9. 23:59
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze nem azért hozom fel a dolgokat,hogy "hisztinek" tűnjön vagy veszekedjünk,de amiről úgy érzem beszélni kell akkor nem tartom magamba.


Szeretek vele lenni,jól kijövünk.


De ezeket a dolgokat amiket felsoroltam nem igazán értek.


Csak kíváncsi lennék ki mit csinálna a helyemben?

2023. aug. 10. 00:03
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

"Az első 2-3 hónapban elég gyakori volt a szex,mostmár a heti 1"

1 év után a heti 1 az tényleg nem valami sok. Ha már 4 éve együtt lenétek akkor azt mondom oké a heti 1.



"Gyakran félremegy telefont nyomkodni"

Ezt megtudom érteni, én is ilyen vagyok. Kell az én idő. Ha ezt nem tudod elviselni egyáltalán. Akkor nem illetek össze. 3 napig együtt programoztok és utána elvonul egy kicsit telefonozni, szerintem ebbe semmi rossz nincs.


"Közös kép feltöltése szóba sem jöhet,mert azzal várjunk még."

Közös kép feltöltése szerintem is felesleges még 1 év után.


"Szóba mondja,hogy szeret,de leírni még egyszer sem írta."

Nem mindegy? Mondani bármit lehet, inkább a tettek a fontosak.


"Ha napközbe beszélünk és érdeklődöm,akkor az a baj,hogy neki be kell számolnia,ha nen írok akkor meg ki van akadva,hogy nem tudja mi van velem."

Ez mondjuk fura. Lehet túl sokszor érdeklődsz és már kínjába nem tud mit mondani. De én biztos nem lennék olyan nővel aki nem mondja el milyen volt a napja ha kérdezem.

2023. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőknek hogyhogy van pasijuk?
2023. aug. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Keress egy nőt.

Ez nem jó neked.

És ha szex már most ilyen akkor....

2023. aug. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Túl sokat vagytok együtt. Nekünk nincs közös képünk a neten, pedig házasok vagyunk.

Ő ilyen, kell neki külön töltött idő. De azért beszélgettek, ugye?

2023. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!