Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm, akivel három hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm, akivel három hete ismertük meg egymást és kezdtünk járni, annyira féltékeny lett az egyik pillanatról a másikra, hogy az nem emberi. Mit lehet ilyenkor tenni ?

Figyelt kérdés

A semmin felhúzza magát, értem ezalatt: nem írtam neki egy nap, erre bekérdezett, hogy bulizni voltam vagy csajozni ?

Úgy, hogy tudja, hogy dolgozni voltam, aztán hazajöttem (este).

És a végére egy "mosolygós smile-t" mintha annyit kérdezett volna, hogy hogyan telt a napod ? :)


Ezt már többször is csinálta (eddig 3szor).

Elsőre sem volt vicces, akkor sem.


Máskor: elmentem egy buliba, haverokkal (csak fiúkkal) és ezt ő is tudta.

Ő nem tudott jönni.

Erre megkérdezi, hogy ismerkedtem-e lányokkal ?

Ugyanígy smile-val ? :)


3 hét alatt még egy selyem fiú sem tudna elég bizonyítékot adni arra, hogy kételkedjen, bizalmatlankodjon, hát még én!


Ezzel mit lehet kezdeni ?

És amikor kiborul, akkor legalább 1 órán át írogattunk egymásnak (felhívtam volna, de nem tudtam), aztán jó, lenyugodott, megnyugodott...

Ennyi erővel miért nem arra gondolt, hogy meggyőzően hazudok ?!

Már nem ?

A semmin felhúzza magát, kitalál dolgokat, rákérdez, gyanakodik, én meg mentegetőzzek ártatlanul...


Ez mi ?

Mit lehet ezzel kezdeni ?


Én bele szerettem, teljesen máshogy viselkedik akkor amikor ott vagyok vele, "régebben" is másképp viselkedett...

Erre most meg ezt csinálja!


Miért ?

Miért csinál ilyet valaki,

és hogyan tudna megnyugodni, lenyugodni, abbahagyni ?

Ha te olvasó is ilyen vagy, mitől tudnál megnyugodni, hogy a fejeden kívül nem létező dolgoktól rettegsz ?


Köszi!


(Nem szeretnék vele szakítani, mert jobban szeretem őt annál, tényleg egy jó ember, csak ez az egy dolog van benne, amit egyáltalán nem értek... Valami tanács ? Már beszélgettem vele erről, biztos még fogok is, de örülnék valami tippnek!)



2022. nov. 18. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Válaszold neki ezt: "Nem! Na és te?? Általában mindig magukból indulnak ki az emberek. Egyre gyanúsabb vagy nekem.... :)"
2022. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megkérdezhetnéd tőle egyenesen, hogy mi bántja, miért foglalkoztatja ez.

Lehet van valami dolga amit nem mert neked elmondani, vagy esetleg nem is érzékeli, hogy ez nem normális.

2022. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Ha nekem smile-val reagálnáál ilyen dolgokra, akkor kibaxtalak volna :)
2022. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Miért jössz össze valakivel, akit csak három hete ismersz ?
2022. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem a kérdező reagált smile-val, hanem a barátnője írt smile-t a számonkérő üzenete végére.
2022. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Azert csinalja mert hanyagolod, keves neki az erzelmi toltes. Neked kene irogatni es allandoan erdeklodni felole, nem forditva. Nincs vele baj, ha zavar, akkor szeretgesd tobbet, tapadj ra jobban mert ezt igenyli.
2022. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, amíg lehet.
2022. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
A nők ilyenek, gyanakvóak. Rohadt idegesítő tud lenni.
2022. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Fejlemények:

Azóta is együtt vagyunk.

Az előzőn kívül még 2 komolyabbnak mondható "veszekedésünk" volt, amit nem én kezdeményeztem és nem adtam rá okot, de ezzel be is fejeződött ez a féltékenykedős dolog.

Annyiban maradtunk (mivel felismerte, hogy nem létező dolgokkal vádolt), hogy "ezentúl nem kell bizonygatnom többet, mert mostmár látja, hogy nem olyan vagyok, akitől mondjuk olyan dolgokat kinézne, mint amivel engem vádolt.

Viszont...

Eddig tényleg jó volt minden megint.

Kb 3 veszekedés, aztán nyugi.

Erre most meg elmentünk egy koncertre, ahol találkoztunk egy ismerőssel (fiú), aki két lány kísérővel jött. Találkoztunk, beszéltünk pár szót, mindenki ment a maga dolgára, pia, wc, stb.

Amikor elment mellettem a srác koncert közben vállba vertem, hogy figyeljen rám, és mondtam neki valamit.

De a bnőm nem látta a srácot, csak a két lányt, akik követték a pulthoz.

Erre megkérdezi tőlem, hogy mit mondtam "neki" ?

Én azt hittem látta a srácot, meg felismerte a 2 lányt akikkel kb 5 perccel előtte találkozunk.

Erre mondom neki, hogy (valami ilyesmi volt), -hogy mizu, mentek inni ?

- jól van, szevasz.

És ugye előtte vállon csaptam.

Ennyi.


Erre besértődött és szinte eltaszított magától és mondta, hogy akkor menjek utána...

De mégis ki után ?

Meg miért ?

Meg mi baja van ?

Meg úgy az egész szitu érthetetlen volt a számomra...

Koncert közben valamire berágott és hogy menjek utána.

Aztán kiderült, hogy a "csajok után".

Ha tetszik akkor menjek utána.

És ne játsszam meg magam...

Meg tudom én nagyon is jól.


És mire sikerült kikönyörögnöm, hogy menjünk ki és beszéljük meg, akkor valahogy leesett neki, hogy ja tényleg...akár igazam is lehet...talán nem mellette, kézenfogva kezdek el csajozni más lányokkal...

De mondtam is neki, hogy kérdezze meg a srácot.

Erre még a végén én érezzem sz.rul magam, mert már miért is nekem hinne ? Inkább nekem, mint a saját szemének ?

Mert ő "azt látta"...

És utána oké...mintha semmi nem történt volna.

Erre mi lehet a reakció ?

És ezen mit lehet megbeszélni ?

Nem értem ezt az egészet.

Pedig minden patent egyébként, egy rossz szót nem tudnék rá mondani, de mintha ilyenkor nem is ő lenne.

2022. dec. 31. 22:16
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Fantasztikus kapcsolat. Egy hónap alatt négy vita 🤣
2023. jan. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!