Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a párod alapvetően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párod alapvetően matematikai műveleteket nem tudna elvégezni?

Figyelt kérdés

15,6175:5=


Elfelejtette az írásbeli osztást, nem tudja, hová kell húzni a tizedesvesszőt.


2022. máj. 12. 10:39
A kérdező szavazást indított:
Zavarna. Ennyit azért tudjon már egy művelt ember.
Nem zavarna - én sem tudom elvégezni a műveletet
Nem zavarna - el tudom végezni a műveletet.
39 szavazat
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
*alapvető
2022. máj. 12. 10:40
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Zavarna én az első randira mindig hozok pár példát az emelt matek érettségiről, hogyha azokat megoldotta utána kezdünk csak el besélgetni.
2022. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%

Az nem zavar, ha nem tud írásban osztani, én sem emlékszem rá, pedig végzettséget és foglalkozást tekintve fizikus vagyok. Ez tipikusan olyan "matematikai készség", amire negyedik osztály felett az égvilágon semmi szükség nincs, soha nem kérdezi senki, nem hasznos sehol, legközelebb akkor fog kelleni, amikor a saját gyereked iskolás lesz.

Az egy kicsit jobban zavar, ha gógyiból megbecsülni sem tudja, hogy hol kéne lennie a tizedesvesszőnek, és hogy kb. 3,1 az eredmény, de igazából önmagában még ennek sincs olyan nagy jelentősége. Nem ettől jó vagy rossz valakivel, a párok általában nem azért vannak együtt, mert matekozni akarnak.

2022. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

#3


Fizikusként nem tudsz írásban osztani? Ez egyszerűen nem lehet igaz.


A fizika nyelve a matematika.


Egyébként meg simán lehet rá szükség. Osztani kell, de elromlik a számológép. Akkor nem osztasz?

2022. máj. 12. 10:56
 5/38 anonim ***** válasza:
84%

4

Azért elég valószerűtlen helyzet, hogy EGYETLEN eszköz sincs a közelemben, amin számolni lehet, de égető szökségem van rá, hogy elosszak két számot egymással.

De amúgy egyetértek veled, ennyit azért tudjon már valaki, akkor is, ha a telefonján pillanatok alatt el tudná végezni a műveletet. FUnkcionális hátránya annak sincs, ha valaki nem tudja, mi Franciaország fővárosa, csak attól még überciki.

2022. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

#5


Sajnálom, de nem nem tudom elfogadni, hogy egy fizikus végzettségű ember nem tud írásban osztani.


Vajon Stephen Hawking sem tudta volna elvégezni a műveletet? Te jó ég.

2022. máj. 12. 11:02
 7/38 anonim ***** válasza:
73%

Nem én vagyok a 3-as, hahó. :D

Csak arról beszélek, hogy elképzelhetetlen számomra egy olyan élethelyzet, amiben MUSZÁJ elosszak két számot egymással, de nincs a közelembene egy számológép sem. Pont olyan elképzelhetetlen, mint hogy egy fizikus nem tud papíron osztani.

2022. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Én közgazdász vagyok, de szerintem már én sem tudnám ezt az írásbeli osztást elvégezni.
2022. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

#7


Tudom, hogy nem te vagy, de még az előbbi meglepetés hatása alatt írtam a kommentem

2022. máj. 12. 11:09
 10/38 anonim ***** válasza:
92%

Hát ebben a formában általános iskolában osztottam utoljára.

Hamarabb kiszámolom fejben, mintsem hogy ezzel kínlódjak.

Ez a módszer amúgy is kisiskolásoknak van, akik még nem tudják fejben kiszámolni.

2022. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!