Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele ezek miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele ezek miatt a dolgok miatt?

Figyelt kérdés

Egyszer a barátom átküldött egy random, semleges idézetet, de észrevettem, hogy jobb oldalon ott volt egy lánynak a képe. Azt mondta, hogy csak viccelt, és hogy nagyon régen beszélt azzal a lánnyal, kíváncsi volt mit reagálok rá. Belenéztem a telefonjába, mióta együtt vagyunk nem beszéltek egymással, az utolsó beszélgetés is 2 éve történt, mi meg egy éve vagyunk együtt. Én sose próbáltam őt semmivel se féltékennyé tenni.

Egyszer véletlenül bejött sáros cipővel a szüleim házába, amit utána fel kellett takarítanom. Azt mondta, hogy többet nem fordul elő, de ez nem nagy dolog, utána feltakarítani, és hogy mennyire szarul esett neki, hogy ezt mondtam neki. Szerinte én semmit nem tudok az életről.


2021. júl. 5. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Igaza van.
2021. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Szakíts vele igen, legalább tlálhat egy normálisabb embert maga mellé. Vagy pedig troll vagy :D
2021. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azért gondolkodtam el ezen, hanem amiatt, hogy próbált már féltékennyé tenni magamutogatós nők képeit is átküldte már. Sőt a szemtanúja is vagyok annak, hogy ezeket a nőket nézegeti mellettem is.
2021. júl. 5. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
A barátod nem vicces. Te viszont nagyon gyerekesnek tűnsz, szerintem is szakítsatok.
2021. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amikor találkozunk akkor is sokszor a facebookot bújja és nézegeti ezeket a nőket. Pedig egy héten 4-szer találkozunk, de akkor sem egy teljes napra.
2021. júl. 5. 17:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!