Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már nem annyira szeretem a párom és másfelé vannak érzéseim?

Figyelt kérdés

Nagyon durva vitáink voltak mostanában, mikor tudnék, már haza se megyek. Nem kívánom szexuálisan. Nagyon szeretem, de egyszerűen olyan dolgai vannak, amiket két év után se tudok megszokni és rengeteget beszél, többnyire logikátlanul.

Viszont van egy életünk együtt, ő borderline-os, betegesen fél az elhagyástól és félek , hogy szétesne , ha szakítanék, mert kb. a mindene vagyok.

Közben elkezdtem teljesen logikátlanul érzelmeket táplálni egy másik lány után, egy harmadik, akit még nem tudok hova tenni, rá meg nem tudok nem gondolni.

Sosem akartam az a se*gfej lenni, aki megcsalja a másikat, és mindig azt reméltem, hogy majd lesz egyvalaki akivel leélem az életem, erkölcsileg borzalmasan érzem magam emiatt (még nem csaltam meg), mert kb. örök hűséget fogadtam, de már csak teher a kapcsolat.



2019. febr. 1. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ennek a kapcsolatnak (vagy házasságnak) vége. Mindenképpen beszélned kell vele. Ez nem lesz könnyű. Aztán elválni.
2019. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Légy őszinte! Állj elé, és zárd le. Egyre jobban mélyül a szakadék közted és a barátnőd között. A borderlineos így is szétvan esve. Nem lesz nagyobb problémája, ha elhagyod. Kivéve ha más pszichiátriai betegsége is van. De a borderline "enyhe " nem fokozódik.
2019. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, akármilyen nehéz mi értelme őrlődni egy kapcsolatban ami senkinek se jó? Semmivel sem jobb mint egy nehéz de tiszta szakítás. Ebből előbb-utóbb megcsalás lesz a vége ha nem lépsz ki. Tiszta lelkiismerettel.
2019. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Még jó, hogy csak kb örök hűséget esküdtél, nem igazit. Az meg kb eddig tartott. Csak kb mondjad meg neki, hogy eddig kb, nem tovább, aztán adj neki kb pár napot, hogy megszokja. Aztán kb kezdj új életet.
2019. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Durva nagyon mert mintha az en tortenetemet olvastam volna csak en nõ vagyok.

En a mai.napig sen hagytam el ,igaz engem zsarolt is hogy ongyilkos lesz miutan elmegyek stb. Aztan jottek az igeretek.es adtam ujabb eselyeket. Bortonbe erzem magam nem vagyok boldog vele es ha vissza lehetne csinalni lehet inkabb valtam volna.

De most minden oke nincs baj amire hivatkozzak, csak az hogy kontrol alatt vagyok..

2019. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Valj el, mielott megcsalod, mert igy nem.sokaig fogod birni.

Az elejen nehez, de magadra maskepp fogsz tekinteni mintha megcsaltad volna.

2019. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Engem is visszatart ez az öngyilkosos dolog
2019. febr. 1. 21:43
 8/12 A kérdező kommentje:
A probléma, hogy sose szakítottam igazán megvártam, amíg velem szakítanak, és próbáltam megutáltatni magam
2019. febr. 1. 21:44
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

ismertem vkit, aki leszbi és bordeline-os.


a párodat nem molesztálták gyeekkorában, nem érte vmilyen trauma? (a bordeline nem csak úgy van, hanem oka van.)

2019. febr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt a nagy probléma a borderline-nal van! Nagyon komoly pszichiátriai betegség, amellyel még a szakorvosok is nehezen tudnak bármit is érdemben kezdeni, nemhogy te, aki érzelmileg még érintett is vagy. Pokollá fogja tenni az egész életed. Öngyilkossággal fenyegetőzik? Sajnos az benne van a pakliban, mert beteg. De ezt veled, vagy nélküled, ha úgy dönt meg fogja tenni úgyis. Ez nem a te felelősséged! Javaslom, fordulj te is szakemberhez (nem azért mert te is beteg vagy) , aki segít megoldást találni, és kideríteni, miért pont őt választottad társadul, és pontosan miért nem tudsz elszakadni tőle...Jogod van neked is saját, és boldog, nyugodt életre!
2019. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!