Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komolyan úgy gondolják egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan úgy gondolják egyes férfiak, hogy részükről elfogadható a megcsalás, mert nekik "vannak ösztöneik"?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyen hozzászólást láttam, hogy egy férfi odaírta, hogy ha férfi teszi, elfogadható, hiszen nekik ez nem egy érzelmi dolog, hanem ösztöni.

Ezt komolyan gondolják?


2017. ápr. 26. 18:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Sokan komolyan gondolják.

Nagyon gáz. Jó kifogás sose rossz.

2017. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen,tenyleg komolyan gondoljak!
2017. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
15%
Félig, mivel nem csak a férfiak. Mert ha idáig nem tudtad volna, jó szexhez, nő is kell.
2017. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%

3as vagyok.

Kedves 1es,arrol senki nem tehet hogy rossz nőt választottal :D

Neagodj,lehet az aszonyt is más kurgatja.

2017. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

1.: ha olyan nőt választasz, akit el kell tartanod, az nem kifogás, te döntöttél mellette.

Komolyan nem tudom, hogy ezek a hozzászólók ezt halál komolyan állítják, vagy trollkodnak. Persze sokról meg lehet állapítani, hogy az utóbbi, de van néhány, amin azért elgondolkozom, hogy tényleg így látják-e a világot.

2017. ápr. 26. 18:50
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Én csak azon háborodok fel ha valaki egy csókot nem tart annak. Nálam már gondolatban is megcsalás lenne ha másról álmodozna.
2017. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
igen, sajnos vannak ilyen retardált emberek
2017. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
5%
A nők károghatnak, de igazából ők is jól tudják, hogy gyerekkel a nyakukban nem nagyon fognak kelleni senkinek. Ha le is lépnek, csak rosszabbul járnak majd, mert kinek kéne egy gyerekes nő? Szóval lehet választaniuk, hogy tűrnek egy kicsit, vagy tovább állnak, de nagy eséllyel rosszabb lesz nekik... Én már csak tudom, mert volt olyan exem, aki szakítás után fél évvel is visszajött volna hozzám, de én nem akartam újrakezdeni vele, mert elegem volt a nyavajgásaiból. Az #1-es voltam.
2017. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
9.: miért kéne olyan embertől gyereket vállalni, aki félrekúr? Elég egyértelmű, hogy inkább lennék egyedül és fogadnék örökbe, mintsem "tűrjek". Nem vagyok szolga, hogy tűrnöm kelljen, miért is kéne?
2017. ápr. 26. 19:15
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
1-es, te nagyon rossz korba születtél.
2017. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!