Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Hétvégén a férjem lebukott előttem a szeretőjével egy nyilvános helyen, ahol sok ismerősünk, barátunk is szemtanúja volt. Otthon elmondta, hogy 1,5 éve tart és szerelmes. Azt kértem tőle, hogy maradjunk együtt a gyerekek miatt, de szakítson a másikkal. Félek, hogy mi van, ha ezt nem tartja be? Érdemes a gyerekek miatt együtt maradni (10 és 8 évesek)? Semmi házastársi kapcsolat nincs már közöttünk jó ideje. Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 24. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdemes együtt maradni.
2016. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát, ez azért így érdekes lesz... szerintem van az a szitu, amikor mindkét fél tisztában van vele, hogy a házasságuk halott, de x, y, z - dolgok miatt megbeszélik (!), hogy "együtt maradnak". Ha nálunk ez állna fenn, arra már nem kérném a páromat, hogy szakítson a szerelmével, maximum arra, hogy a lehető legdiszkrétebben kezeljék a dolgot. Lehet elítélni meg lenézni, de ha nem a keserűség, megalkuvás, illúzió fenntartása... stb. vezérli a dolgot, hanem két érett, felnőtt ember racionális döntése, akkor nem látok kivetnivalót a dologban.

Megjegyezném, nagyon ritka, hogy ez működik, fontosak a körülmények, ill. a felek érzései (pl. ha neked fáj, hogy szeretőt tart, akkor felejtős...).

2016. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Ezt te sem gondolhatod komolyan...

Szerintem a világ egyik legszánalmasabb, ha nem a legszanalmasabb kifogása/dumája, hogy Jajj a gyerekek miatt maradjunk együtt. Már miért kéne együtt maradni a gyerek miatt?! Sokkal jobb lesz nekik is, ha nem ugy nőnek fel, hogy anyu és apu kb úgy viselkednek, mint két idegen, nem szeretik egymást stb. Ráadásul másfél évig csalt és te még képes lennél egy levegőt szívni ezzel az emberrel? Ezt fel nem tudom fogni.

2016. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Kétlem,hogy betudnàk fejezni,főleg ha van szerelem is.Engedd el őt,a gyerekek rossz példàt làtnak otthon.Sajnàlom ezt a szituàciót.
2016. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek nem összetartó erő....esetedben mindjárt 2. Dobd ki, mert kutyából nem lesz szalonna....
2016. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne maradjatok együtt a gyerekek miatt.

Sokkal többet ártotok vele mint gondolnátok.

2016. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem szerelem ne hidd el senkinek Sima nemi vagy amit kielegiteni jarnak ossze az ujdonsag varazsa a hormonok jateka

max 2 ev es lenyugszik ujra Segithetsz neki foleg a a not segitesz elkoltozni jo meszire

2016. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!