Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha komoly az elhatározás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly az elhatározás, hogy visszatér, hogyan állhatna a párja a lány mellett ebben?

Figyelt kérdés

Egy hosszú kapcsolatban a lány egy gyengébb, nehezebb, időszakban összeismerkedik egy sráccal, aki intenzíven ráhajt, és "elszédíti" a jóhiszemű lányt, annak ellenére, hogy a lány inkább csak barátot keresett benne (komolyabb dolog nem volt, "csak" érzelmi kötődés alakult ki akaratlanul is). A lány végül csomó konfliktus után úgy dönt, hogy a párja mellett marad, de sajnos úgy tűnik, a szíve még ottmaradt.

Komolynak tűnik az elhatározás, de hogyan állhatna a párja mellette ebben a visszatérésben és a közös jövőépítésben, főleg így a kezdeti időszakban?

Hasonló élmények, tapasztalatok, tanácsok?



2015. ápr. 22. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem nagyon aktuális ez a dolog. Hosszú kapcsolat után, a barátnőm egyszer csak közölte, hogy ellaposodott a dolog, és szakít velem. Nem akart energiát ölni a megjavításba, pedig én mondtam neki hogy az utolsó köröket fussuk még le, hogy megnyugodjon a lelkünk. De nem így döntött, elhagyott. Elköltöztem, közben gyakorlatilag egyből összejött a munkatársával, amit megtudtam, és nagyon rosszul esett. kb 2 hónapja lett vége, és most már teljesen biztos vagyok benne, hogy nem fogadnám vissza. Nem tudnám neki megbocsátani, hogy elhagyott, és azt sem hogy összejött valakivel. Úgy gondolom mostmár, hogy nem ő az, aki nekem kell. Persze az elszakadás még ma is nagyon nehéz, hiány érzet van még bennem, de nem konkrétan a lány után, hanem a sok pozitív dolog hiányzik, ami történt velünk. És a megszokás. A tüske mindíg ott lenne bennem, ezáltal nem tudnám közel engedni magamhoz soha. Nem bíznék meg benne. Hogyan csináljunk bármi nagyszabású dolgot, ha már egyszer tönkrementünk. Gondolok itt a gyerekvállalásra, lakás vásárlásra, bármi nagy dologra. Mivan, ha ezek után megyünk szét. Az még rosszabb lenne. Jól gondold meg, mit teszel. Itt most a jövőtök a tét...
2015. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lány nem szereti a barátját, csak úgy gondolja, hogy ő a biztosabb megoldás. Én nem akarnék egy ilyen kapcsolatot folytatni.
2015. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát mi nem mentünk szét, és nem is volt rossz a kapcsolatunk, csak kicsit nehéz időket éltünk, és közben meg befurakodott ez a ravasz alak. Én az élet egyik nehézségének fognám fel.

Voltak még nehéz idők, és megoldottuk. Csak most azt érzem, hogy nem tudom, hogy lehetnék mellette úgy, hogy tényleg előrevigyen.

Bízom abban, hogy ez csak ilyen fellángolásos belezúgás."Pillanatnyi elmezavar", amit majd pironkodva elröhögünk később.

2015. ápr. 22. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!